2733
2734
عنوان

نوع پوست

115 بازدید | 19 پست

سلام 

یکی بیاد به من کمک کنه بگه نوع پوست من چیه😖😩

گاهی اوقات چربه گاهی اوقات خشک 

وقتی کلا صورتمو با اب خالی میشورم دستم چرب میشه گاهی اوقات هم برعکس😬 

پیشونیم و چونم بیشتر جوش میزنن

گونمم جوش مزنه کاهی اوقات

ولی جوشام ریزن

با شامپو که میشورم بعدش خشکه، یک روز بعدش چربه تا حدودی 

الان حس میکنم چربی رو صورتم نشسته و میخاره😩

نوع پوست من چیه😖😩

برای من هم دقیقا اینطوری 😐😐

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برای من بعد از اصلاح جوش هم می زنه،به قرآن قسم موندم چکار کنم😑😑😔😔😩😭

کهیر شدید میزنه

😍💞دختری هستم چشم و ابرو مشکی😍پوست سفید😍😘چشمون درشت😍مو بلند و خرمایی 😍😌نقاش خانوم 😍 درسخون و اهل کتاب 😌🌹 هر سوالی راجع به نقاشی رنگ روغن و سیاه قلم داشتین بپرسین 😉
2740
اگر فهمیدی نوع پوستت چیه بیا به منم بگو 😩

برای تو بعد از اصلاح جوش هم میزنه؟؟من هر روشی کردم جوش میزنه،بند،شمع،پودر موبر،تیغ هم بابام نمی‌ذاره بزنم میگه عین مردا میشی😭😭 مجبورم با قیچی کوتاه میکنم😭😭دکتر هم گفته تا ۱۸ سال نشه لیزر نمی‌کنیم من ۱۷ سالمه 😭

تزوخدا منم درمورد پوستم كمكم كنيد نگا

شما همونی هستی که گفتی به خاطر زشتیم تحقیرم میکنن؟؟😐😐😐به خودت برس آنجلینا جولی میشی دختر

2706