2737
2734
عنوان

بیاید یه چندتا فحش بهم بدید اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره فدات شم اصلا حرفی نزن چون بیشتر خودتو از چشم شوهرت میندازی مثل یک خانم باوقار باش دیدم که میگم

خدا نکنه گلم.فقط میخوام اروم شم چیزی به شوهرم نگم که دعوا شه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
چون شوهر من بیمارستان کار میکنه اونجا اشنا داره زوتر نوبتشو میدن

اسی چرا انقد دلت کوچیکه   عزیزم نکن   با این فکرا ک دعوا راه بندازی  فقط خودت اذیت میشی ها   بیخیال  دست شوهرت درد نکنه 

2731

اي خدا فرداي روز كه بچه هام بزرگ شن همسراشون اينطوري بينشون جدايي ميندازن؟؟؟😢😢😢😢

آخه بخاطر يه دكتر بردن اينطوري ميكني؟؟

برادرشه مگه چيكار كرده براش دو ديقه برده دكتر هزار تا احتمال هست 

شايد حال نداشته رانندگي كنه ترسيده تو راه تصادف كنه بخاطر حال بدش 

مهربان_باشیم#  

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
ولش کن تو نیکی میکن و....خودتو اذیت میکنی 2ساعت دیگه تموم میشه ولی اعصابت...

اره میدونم بخدا اگه جاریم خوب بود برام مهم نبود ولی خیلی موزماره

2738

زیاد بزرگش نکن این مسئله ای نیس ک بخوای بخاطرش دعوا راه بندازی خواهرمم مث توعه دوس نداره شوهرش اعضای خانوادشو جایی برسونه چون واقعارفتارشون خوب نیس برادرشوهرای دیگشم ماشین دارن ولی ب این میگن برسونمون

بعدخواهرم باشوهرش دعوا راه میندازه فقط باعث اعصاب خوردی خودش میشه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
منم برای سونو انومالی و ازمایشام برادرشوهرم بردم ی شهر دیگه  چون شوهر خودم حال نداشت مریض بود چ ...

با زنش خوبی یا مثل جاری من بهش محل نمیدی

زیاد بزرگش نکن این مسئله ای نیس ک بخوای بخاطرش دعوا راه بندازی خواهرمم مث توعه دوس نداره شوهرش اعضای ...

شوهر اونم مثل شوهر من طرف زنش نیست

چون شوهر من بیمارستان کار میکنه اونجا اشنا داره زوتر نوبتشو میدن

این همه دلیل اوردی که چرا شوهرت باهاشون رفته

ولی بازم دلت راحت نیست

چون جاریت باهات خوب نیست

ولی شوهرت کار بدی نکرده. فوقش بهش بگو عادی بدون دعوا بگو خودشونم میتونستن تنها برن

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706