2737
2734
عنوان

بیاید یه چندتا فحش بهم بدید اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشین خودشون دم دره با ماشین ما رفتن هی میاد تو سرم وقتی اومد شوهرم یه چیزی بارش کنم بعد میگم چرا به ...

آره فدات شم اصلا حرفی نزن چون بیشتر خودتو از چشم شوهرت میندازی مثل یک خانم باوقار باش دیدم که میگم

......
2740
هیچ کدوم.فقط مال ما سواری مال اونا وانته

خوب دیگه شاید فنر بندیه ماشینتون خوبه وبرای زن باردار راحت تره 

تو نیکی کن و در دجله انداز 

بقیش یادم نمیاد 

ولی خوب یه جا خیر کار خوب خودت وشوهرتو میببنی گلم 

زنعموی مهربونی باش دیگه

عزیزم بخاطرهورمون هاست ناراحت نشو.حتمااسترس داره .

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
شرایط خوبی نیست با شوهرت بدخلقی نکن  تو هم‌بگو سرم گیج میره و با برادر شوهرت برو سرم‌بزن

چون شوهر من بیمارستان کار میکنه اونجا اشنا داره زوتر نوبتشو میدن

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
ماشین خودشون دم دره با ماشین ما رفتن هی میاد تو سرم وقتی اومد شوهرم یه چیزی بارش کنم بعد میگم چرا به ...

ولش کن تو نیکی میکن و....خودتو اذیت میکنی 2ساعت دیگه تموم میشه ولی اعصابت...