2737
2734
چیکار می کنی درصدت خوب می شه 

من این کتاب دوردنیادرچهارساعتوگرفتم هرماه یه آزمونشوتست میزدم بعدمیرفنم جواب وتحلیل تستاروکامل ودقیق میخوندم همین باعث شدرتبم خوب بشه ودرسارو درصدبالابزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منم اینطوریم مثلا امروز تا یه هفته اون مطلب قشنگ تو ذهنمه ولی اگه یه ذره بیشتر بشه مطلب از ذهنم م ...

خو واسه دوره این کتابای جیبی خیلی خوبه ها الان خواهر من 11 ام هست بعد از این کتابای جیبی خیلی سبز گرفته میخونه

2728
2738
می شه از درس فیزیک و ریاضی هم بپرسم  دردتون چند بود و چیکار کردید؟ دوره چطوری می کردید مخصوصا ...

کلا فیزیکم و ریاضیم از راهنمایی قوی بوده (تیزهوشانا توی راهنمایی هم علومشون جداست فیزیک شیمی زیست)

زیاد واسه این دوتا وقت نمیذاشتم بیشتر هم سوالای چالشی و سخت حل میکردم و اینکه راز موفقیت توی این دو درس اینه که وقتی بار اول تست میزنی تست های مهم و یا از هر تیپ سوال یدونه رو هایلایت کنی تا واسه دور بعدی تست زنی کل فصل رو نخوای حل کنی و زودتر مرور بشه (مثلا از ۱۰۰۰ تست یه فصل ۲۰۰ تاش گلچین شده باشه که با زدن همونا انگار کل ۱۰۰۰ تا رو زدی)

اهاراستی درصدای ریاضی و فیزیکم

ریاضی ۸۳

فیزیک ۸۸

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
کلا فیزیکم و ریاضیم از راهنمایی قوی بوده (تیزهوشانا توی راهنمایی هم علومشون جداست فیزیک شیمی زیست) ...

آفرین منم تست‌هایی که برام نکته یا یکم سخت باشه برام و تست استانداری باشه کنارش ستاره می زنم ولی هیچ وقت نمی یومدم همونا رو بخونم 🤦‍♀️

شما کی ها این تستا رو دوباره می خوندید 

کلا فیزیکم و ریاضیم از راهنمایی قوی بوده (تیزهوشانا توی راهنمایی هم علومشون جداست فیزیک شیمی زیست) ...

شما همون سال اول قبول شدید؟ و اینکه کلاس می رفتید یا خودتون می خونیدد

آفرین منم تست‌هایی که برام نکته یا یکم سخت باشه برام و تست استانداری باشه کنارش ستاره می زنم ولی هیچ ...

واسه جمع بندی و مرور قبل قلم چی

شما همون سال اول قبول شدید؟ و اینکه کلاس می رفتید یا خودتون می خونیدد

نه سال دوم قبول شدم

سال اول قبول نشدم کلاس میرفتم اصن وقت نمیکردم خودم بخونم

سال دوم هیچ کلاسی نرفتم خودم خوندم

من پارسال زیست70 شیمی55 ریاضی 45 فیزیک 55 زدم حتی پرستاری هم نیاوردم البته من نزدیک شهرمون زدم ولی خب همش چرته

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2706