2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها یه پایه برای خوندن کنکور میخوام

فقط بخونیم

هرروز 

متاهل نباشه لطفا

سرکارم نره

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
2738

کتاب تست داری؟!خیلی سبزو پیشنهاد میکنم اول متن کتاب رو دقیق بخون قیدارو مشخص کن

بعد برو درسنامه خ س رو بخون بعد که خوندی ده تا تست اموزشی بزن تا دستت بیاد که چجوری از اون مباحث تست میاد تستای اموزشی رو ضریبدار بزن 

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

کنکور ۹۸ نظام قدیم زیست ۹۶ زدم

فقط دراین حد بهت بگم که زیست رو فقط با مرور و تکرار میشه بالا برد هیچ روش خاصی نداشتم فقط کتابو خوردم 😂 از بس خوندمش پدرش دراومد

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
چیکار می کنی درصدت خوب می شه 

بببین فقط ب خوندن نی . باید تمرین کنی . تست بزنی . نکات رو بنویسی هی مرور کنی .نمیدونم خودمم باید شروع کنم . الان پامیشم شروع میکنم کارامو انجام میدم بعد درس میخونم .... 

اگه نمیفهمی برو کلیپ جلال موقاری رو دان کن برای هرسه پایه داره بسیار عاری توضیح میده من پارسال درصد زیستم تو ازمون ۲۰ بود امسال ازمون اول شدم۷۰

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2706