2733
2739

یکم راجع اولین درد ها توضیح میدید؟؟؟

دیشب یهو یه کمر درد مثل درد پری میومد سراغم یهو قطع میشد یه مدت بعد میومد

الانم ک بیدار شدم یکم اینجوری بود و باز قطع شده 

میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

فشار وابریزش شدید داشتم ودرد مثل زور 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فشار وابریزش شدید داشتم ودرد مثل زور 

عزیزم درد های اولیه رو میگماااا،اون انقباضاتی ک قبل از درد های شدید میاد چجوریه؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
وای سوال منم هست صبح خیلی دلم درد میکرد مثل درد پریود گاهی هم مثل نفخ که میپیچه تو شکم اینجوری در ...

دقیقا درد های منم همینجوریه کمرم مث درد پری درد میکنه یهو یه دردی مثل نفخ شدید میپیچه تو دلم اما هر یکساعت یا نیم ساعت اینجوری میشه هنوز فاصلش کوتاه نشده

2738

دقیقا درد پریودی یکم بیشتر فقط باید زمان بگیری هرچی فاصله دردا بیشتر بشه نزدیک زایمانی

خانوما موقع زایمان برام دعا کنید مشکلمون رفع بشه 🙏🙏

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
مثل یه تیر کشیدن با انقباض کمر همراه  امیدوارم به سلامتی زایمان کنی فقط اگه اپیدوارال نمیگیری ...

اره همینطوریه ولی هنوز منظم نیس باشه عزیزم ممنون 😙

عزیزم درد های اولیه رو میگماااا،اون انقباضاتی ک قبل از درد های شدید میاد چجوریه؟

تیر میکشه 

همون گرفته گی بعد ول میکنه من ابریزش پیدا کردم نمیدونم طبعی بود یانه یک هفته مونده به تولد پسرم شروع شد .

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
دقیقا درد پریودی یکم بیشتر فقط باید زمان بگیری هرچی فاصله دردا بیشتر بشه نزدیک زایمانی خانوما موقع ...

ممنون از راهنماییت😘

حتما عزیزم

بايد مدت دردارو بشمارى اگه مثل هم بود درد زايمان 

فك كنم يعنى بعد هر ٨دقيفه درد بياد 

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
من سر بچه دومم از شروع درد ها تا زایمان ۱ ساعت و نیم فقط طول کشید و خیلی سریع نزدیک هم شدن ولی بچه ا ...

تنم میلرزه چرا زایمان بدون درد نداشتیم ماها😭

2706