2733
2739
خب بسلامتی وقتشه  زایمان طبیعی هستی؟

اره عزیزم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
هیچی ندادن فقط یک کپسول قرمز گزاشتن داخل بدنم اون قسمت. انقدر حالم خراب بود تنهایی رفتم حمام اومدن ...

الهی بگردم بابا دلم کباب شد برات که 

کاش میدونستی یه گاز تنفسی هست با هر درد نفس عمیق میکشی واقعا درد رو نصف کمتر میکنه عالیه  کوچیک بودی من بچه اولم رو ۳۵ زاییدم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم بابا دلم کباب شد برات که  کاش میدونستی یه گاز تنفسی هست با هر درد نفس عمیق میکشی وا ...

💝💞💋

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2728

کیسه آبم پاره شد یهو و از ۱۵ دقیقه بعد دردای با فاصله ۱۰ دقیقه شروع شد به مدت نیم ساعت بعد شد ۵ دقیقه به مدت ۴۰ دقیقه بعد شد ۲ دقیقه یکبار که دیگه رسیده بودم بیمارستان و ۵۰

دقیقه بعد زایمان کردم

کل دردی که تحمل کردم ۲ ساعت ۲۰ دقیقه بود

دردش هم مثل هیچ دردی نبود که تاحالا تجربه کرده بودم با اینکه من پریودای دردناکی داشتم همیشه اما اصلا قابل قیاس نبودن باهم و درد خیلی شدید زیر دل و دل بود به همراه سفت شدن خیلی زیاد شکم اینقدر درد واضحی بود که کاملا مشخص بود وارد فاز زایمان شدم اگه پارگی کیسه آب رو فاکتور بگیرم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
کیسه آبم پاره شد یهو و از ۱۵ دقیقه بعد دردای با فاصله ۱۰ دقیقه شروع شد به مدت نیم ساعت بعد شد ۵ دقیق ...

چیکارکنی کیسه اب خود ب خود پاره نشه؟انگار میگن پاره نشه بهتره 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .