2733
2739
عنوان

بستن لوله ها9ماه بعداززایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 45 پست
عمل وازکتومی آقایون خیلی راحتتره و بدون عوارض ... همسرتون انجام بدن بهتره

متاسفانه خیلی ازمردای ایرانی اصلاقبول نمیکنن

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
بعدزایمان طبیعی یاموقع سزارین عوارضی داشت براتون

موقع سزارین

نه هیچ عوارضی نداشت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم زنها خودشون میخان بیچاره باشن

نه عزیزم خب بعضی اوقات مرداقبول نمیکنن لوله هاشونوببندن وزن مجبوربه جلوگیری میشه ! بعضی هاهم روشهای جلوگیری بهشون نمیسازه ومجبورن درکل بیشتردردسرهای پیشگیری ازبارداری و کلابچه داری و.... واسه مازنهاس بخاطرهمین میگم بیچاره هستیم⁦☹️⁩

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2731
موقع سزارین نه هیچ عوارضی نداشت

حاملگی خارج رحمی نمیاره؟ خونریزی زیادنمیشه؟

درسته گلم بادکترمشورت کن بازم ...اگه مطمئن شدی ببند البته خب هرروشی بازم عوارض داره مثلا قرص جلوگیری ...

این کاروحتمامیکنم ان شاءالله به خداواقعاسخته یک بچه مدرسه ای دارم ودوتاکوچیک اصلاتوزندگیم هیچ برنامه ی منظمی ندارم نمیدونم به کارام برسم به خودم برسم به دوتاکوچیکه برسم به بچه مدرسه ایم برسم خیلی شرایط برام سخت شده شوهری دارم که اصلاتوهیچ کاری همکاری نمیکنه فوق العاده خونسردهمین طوری عذاب وجدان دارم میخام فقط مادرخوبی براشون باشم چون استرس خیلی زیاددارم تنهاکمکم توزندگیم فقط خداست وبس همونم برام کافیه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
حاملگی خارج رحمی نمیاره؟ خونریزی زیادنمیشه؟

من مشکلی نداشتم 

حاملگی خارج رحم نمیدونم

اما بستن لوله ربطی به خونریزی نداره اصلا کاری به رحم ندارن لوله های ورود تخمک به رحم رو قیچی میکنن 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بعد از یه دونه بچه تو سن کم هم میذارن عمل لوله انجام بدیم یا خیر؟

نه مگه اینکه به یه دکترشیرینی بدی واون برات نامه بنویسه که حاملگی پرخطر داری و... تاشایدبرات ببندن 

امابنظرمن حداقل بعدازدوتا بچه اینکارعاقلانس نه یه دونه!

2740

مامانم بست ۳۳ ساله . اما من شوهرم وازکتومی کرد.جون برای یه زن حس کردم تغیرااتی بشه که خوشایند نیست‌.من یدونه نی نی دارم. غیر قانونی هم عمل کرد اسه نینی بعدی گفت ۶۰ درصد امکان بارداری دارید ققط

روانشناسی کودک

یعنی کسی نبوده بدون عمل سزارین خودش اینکاروکرده باشه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
این کاروحتمامیکنم ان شاءالله به خداواقعاسخته یک بچه مدرسه ای دارم ودوتاکوچیک اصلاتوزندگیم هیچ برنامه ...

آره میدونم متاسفانه اکثرااقایون همینجورن! توکلت برخدا عزیزم 

خدابچه هاتم واست نگه داره گلم🥰⁦♥️⁩

مامانم بست ۳۳ ساله . اما من شوهرم وازکتومی کرد.جون برای یه زن حس کردم تغیرااتی بشه که خوشایند نیست‌. ...

کاش شوهرمن هم قبول میکردولی چی بگم ازیکدندگی ولجبازیش

آره میدونم متاسفانه اکثرااقایون همینجورن! توکلت برخدا عزیزم  خدابچه هاتم واست نگه داره گلم🥰⁦♥ ...

ممنون گلم توزندگیم سختیهای زیادی دیدم ولی شکرخدامیکنم چون خداتنهاکسی بودکه رهایم نکرد

خب عزیزم سزارین زایمان کن تا همون موقع عمل کنن

من که دیگه بچه نمیخام سره همین آخریم هرچی به دکترم اصرارکردم گفتم سزارینم کن قبول نکردچون میخاستم توهمون سزارین لوله هاموببنده ولی شانس من قبول نکردالان فقط میترسم ازعمل