2726
عنوان

بستن لوله ها9ماه بعداززایمان طبیعی

553 بازدید | 45 پست

بچه هاکسی بعداززایمان طبیعی لوله هاشوبسته عملش چطوربوده عوارضی بعدابراش نداشته راهنمایی کنیدلطفا

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

چکاریه دستگاه بذار عمل سخته

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند سالته تو سن پایین میگن عوازص داره راسته؟ 

من ۲۹ سالم بود بستم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عملش که راحته فقط چندروزاستراحت کنی حله  ببین بالاخره داری جلوی یه عمل طبیعی بدنتومیگیری ولوله فالوپ روقطع میکنی ومطمئن باش عوارض داره واست اما اونقدرام وحشتناک نیس فقط حاملگی خارج رحم اگه خدای نکرده اتفاق بیفته یخورده خطرناکه 

میشه بپرسم چندتابچه داری وچرامیخوای ببندی؟

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
من ۲۹ سالم بود بستم

الان سن کم انجام نمیدن البتع شاید سومین بچه بیاری بشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من ۲۹ سالم بود بستم

بعدزایمان طبیعی یاموقع سزارین عوارضی داشت براتون

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
32سه تادارم دستگاه وهیچ روشی به من نساخته 

همسنیم من تازه زایمان کردم بچه اولمه

عملش که راحته فقط چندروزاستراحت کنی حله  ببین بالاخره داری جلوی یه عمل طبیعی بدنتومیگیری ولوله ...

بچه سومم روخداخاسته باردارشدم خودم کلاآدم پراسترس وبی طاقتی هستم هم ازلحاظ روحی وهم جنسی واقعاکم آوردم

2706