2737
2734
عنوان

یک تشبیهی کردم نظرتون چیه

198 بازدید | 31 پست

سر جلسه ازمون بودم دیدم یکی گرفته خوابیده بعد اومدم خونه به خودم گفتم حکایت دنیا هم مثل جلسه ازمونه یک فرصتی برات تعیین می کنن که به سوالات جواب بدی بعضیا از این فرصت عالی استفاده می کنن و بعدش نتیجه خوبی می گیرن بعضیا هم همش  دارن می خورن یا سرشون رو میزه عین خیالشون نیست ولی ادما توی دنیا دنبال راحتی هستن در حالی که دنیا جایی نیست که توش دنبال راحتی بگردیم بلکه یک جلسه ازمونه و بس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂👀احصنت..

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
2731

حالا ما نخوایم امتحان بدیم کیو باید ببینیم اصن من قصد ترک تحصیل دارم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
چه غلطا

زوره مگه 😠😠

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
۱۲ سال تو مدرسه معلم دین و زندگی و قران داشتیم دیگه. یادمون دادن الان وقت امتحانه

درسته گلم ولی تا وقتی کسایی هستن که سر جلسه می خوابن یعنی نیاز دارن دوباره تعلیم ببینن اگر کسی واقعا درسشو خوب گرفته باشه پس واقعا هم خدا اعمالش رو میبینه ونیازی به سنجیده شدن توسط دیگران نداره

اره زوره

من حال امتحان ندارم خودت صفر رد کن 

عزیز دلم با عرض معذرت ولی این یه طرز فکر بچگونه‌س چون ما نیاز به معلم و راهنما داریم پس اگه اینطوریه ...

برای اینکه بهمون راه  و چاه رو نشون بدن بگن سمت راست راهه سمت چپ چاه

اما دیگه دنبال تک تکمون راه نیوفتادن بین راه هی بگن از اونور برو از اونور برو

شاید من بخوام برم چپ 

در دین اجباری نیست.

الانم پیامبری نیست

ادما حق ندارن خودشونو پیامبر بدونن و تو کار بقیه دخالت کنن❤

{ خانم هستم }
عزیز دلم با عرض معذرت ولی این یه طرز فکر بچگونه‌س چون ما نیاز به معلم و راهنما داریم پس اگه اینطوریه ...

گلم اگه منظورتبا تشبیهیه که من کردم همین الان خودم توی یکپست گفتم که نیاز به راهنما داریم منظورم اینه که سختی های دنبیا امتحان الهی هست و نباید انقدر دو دستی راحتی دنیا رو بچسبیم

2706