2737
2734
عنوان

یک تشبیهی کردم نظرتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 31 پست
گلم اگه منظورتبا تشبیهیه که من کردم همین الان خودم توی یکپست گفتم که نیاز به راهنما داریم منظورم این ...

نه عکس منو ریپلای کردن هم ایشون هم اون کاربری که گفتن احسنت

ریپلای عکس بدون هیچی میاد تو سایت متاسفانه

{ خانم هستم }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینکه بهمون راه  و چاه رو نشون بدن بگن سمت راست راهه سمت چپ چاه اما دیگه دنبال تک تکمون ر ...

اره واقعا تجسس در کار دیگران و قضاوت کردنشون که اشتباهه ولی تو اون عکس چتی که گذاشته بودی یک چیز دیگه رو داشت می گفت انگار

برای اینکه بهمون راه  و چاه رو نشون بدن بگن سمت راست راهه سمت چپ چاه اما دیگه دنبال تک تکمون ر ...

اونا خودشون رو پیامبر نمیدونن فقط با الگو گرفتن از ائمه و خوندن و یادگرفتن قرآن احادیث سعی دارن به بقیه کمک کنن 

اینم درسته که تو دین اجباری نیست ولی وقتی دین اسلام رو قبول کردیم باید احکام رو رعایت کنیم 

2731
اره واقعا تجسس در کار دیگران و قضاوت کردنشون که اشتباهه ولی تو اون عکس چتی که گذاشته بودی یک چیز دیگ ...

خب همینکه تو ازمونش دخالت کنیم هم یجور تجسس هست دیگه

شاید طرف بخواد ازمون رو قبول نشه

یا بخوابه

چرا باید بریم بهش بگیم حق نداری!

{ خانم هستم }

عزیز من دنبال بحث نیستم

چون تو نی نی سایت ممنوعه

ولی خب یه جمله بگم وقتی لا تجسسوا رو از قرآن نقل میکنی

باید آیات دیگه ی قرآن رو هم ببینی

اگه گفته در امورات شخصی مردم تجسس نکنید

از اون طرف گفته امر به معروف و نهی از منکر کن

در آیات متعدد این مسئله اومده 

سرچ کنید می بینید

و اینکه مثلا در سوره عصر داریم تواصوا بالحق

تو جامعه باید تواصی وجود داشته باشه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
اونا خودشون رو پیامبر نمیدونن فقط با الگو گرفتن از ائمه و خوندن و یادگرفتن قرآن احادیث سعی دارن به ب ...

عزیزم دین اسلام به صورت پیش فرض برای تمام فرزندان مسلمان زاده انتخاب میشه خودشون که انتخابش نکردن!

{ خانم هستم }
2738
اره زوره

جانی 

خواب

خوارک

زندگی نداری 

همش اینجایی🤑🤑🤑

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
عزیز من دنبال بحث نیستم چون تو نی نی سایت ممنوعه ولی خب یه جمله بگم وقتی لا تجسسوا رو از قرآن نقل ...

امر به معروف قوانین خاص خودشو داره عزیزم 

یکبار با زبان خوش همین.

تکرارش میشه تجسس و دخالت

{ خانم هستم }
گلم اگه منظورتبا تشبیهیه که من کردم همین الان خودم توی یکپست گفتم که نیاز به راهنما داریم منظورم این ...

نه تشبیه شما که اتفاقا خیلی تشبیه عالی و خوبی بود😊👌 منظورم با اون عکسه که درمورد تقلب و اینا بود بودش

خب همینکه تو ازمونش دخالت کنیم هم یجور تجسس هست دیگه شاید طرف بخواد ازمون رو قبول نشه یا بخوابه چ ...

اگه کسی بگه حق نداری که اشتباهه ولی اینکه تذکر بدی ازسر دلسوزی به یک شاگرد تنبل کمک کنی به خودش بیاد فرق داره

خخخخخ مثل ضایع ها تشکر هم کردم

خب حق داشتی  چون عکس بدون ریپلای میاد

عکس اینجوریه من تو تاپیکا عکس فان یکیو ریپلای میکنم مبخندم بعد خنده خالی میره میگن عه چرا مثل دیوونه ها میخندی 

نمیدونن طرفو ریپ زدم فقط خودش میفهمه

{ خانم هستم }