2733
2739
اشتباه میکنی فراموشش کن به آینده ی خودت فکر کن چون پسرا راه و رسم گول زدن دوباره ی دخترارو خوب بل ...

دقیقا باز خامش میشه این خط این نشون جوری برگه رو میچخونه که این خودشو مقصر بدونه عین الان ک میگه من زیادی شک داشتم و متاسفانه حق داشته اما حس میکنه مقصره

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
نه میگه من با کسی نبودم اونقد بهم گیر الکی دادی مجبورم کردی که برم با کسی

كشك

مشخصه هوله

با اين سن هنوز دور اين كاراس

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه میکنی فراموشش کن به آینده ی خودت فکر کن چون پسرا راه و رسم گول زدن دوباره ی دخترارو خوب بل ...

میخوام همین کارو کنم

من بخوام راحت میتونم رسواش کنم

خانوادش نمیدونن ما باهم کات کردیم

و پسرشون با یکی همسن ننش وارد رابطه شده

بدونن حالشو بد میگیرن

منم نمیخوام فعلا بگم، ولی سروقتش میگم

2728
میخوام همین کارو کنم من بخوام راحت میتونم رسواش کنم خانوادش نمیدونن ما باهم کات کردیم و پسرشون با ...

عکس بده جواب نده اسی عکسسسسسسس

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
نه دلم ازش بد شکسته  با یکی میرفت که بهتر از من بود دلم نمیسوخت با یکی رفته همسن ننشه فقط میخ ...

ولش کن کلا از همه جای گوشی و زندگیت حذف و بلاکش کن میاد دو تا شر و ور میگه دلت رو میبره سکته نده منو دختر تو هم برو پی زندگیت پیشرفت کن تا چشاش درآد

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2738
ولش کن کلا از همه جای گوشی و زندگیت حذف و بلاکش کن میاد دو تا شر و ور میگه دلت رو میبره سکته نده منو ...

اونقد مغروره عمرا بیاد

بجای اینکه من بلاکش کنم اون منو بلاک کرده

دلیلش اینه، میگه میاد دری وری میگی اعصابم نمیکشه

اون اصلا خودشو مقصر نمیدونه 

میگه تو باعث این جدایی شدی

ببین کارمون ب کجا رسیده ک دیگه پرویز بهمون درخاست دوستییییی میده😂😂😂😂

پلوییییز😂اوجولات میخام 

2706