2733
2739
نمیخوام باشم  کلا تصورات خوبی که ازش تو ذهنم داشتم از بین رفت فقط میخوام اون بیاد من پسش بزنم ...

عزیزم ولش کن اصلا دنبال تلافی نباش ارزششو نداره برو دنبال زندگیت اگرم برگشت بگو من مونده خور نیستم 

نه دلم ازش بد شکسته  با یکی میرفت که بهتر از من بود دلم نمیسوخت با یکی رفته همسن ننشه فقط میخ ...

خودتو گول نزن

اگه دلت ‌شکسته بود نمیگفتی عشقم و... 

بیا بیرون از توهم

زندگی خواب و خیال نیست چشماتو باز کن اسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ناموصن زندگیه خودته ولی چجوری میتونی دگ بهش اعتماد کنی؟ طرف اگ واقعا بخادت حتی بخاطر اروم کردن خدش ...

نمیخوام دیگه باهاش باشم هم دوسش دارم هم ازش متنفرم

فقط میخوام تلافی کنم

من همچین کاری کنم قیمه قیمم میکنه

حتی نمیزاشت من تو اینستا عکس خودمو پروفایلم بزارم

نمیخوام دیگه باهاش باشم هم دوسش دارم هم ازش متنفرم فقط میخوام تلافی کنم من همچین کاری کنم قیمه قیم ...

عکس زنه رو نمیدی من ببینم😀

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2728
خودتو گول نزن اگه دلت ‌شکسته بود نمیگفتی عشقم و...  بیا بیرون از توهم زندگی خواب و خیال نیست ...

اونقد بهش گفتم عشقم، زبونم نمیچرخه چیز دیگه ی بگم ولی بخدا ازش تنفرم دارم، فقط منتظر اون روزیم که مثل قبلنا التماس کنه فقط صدامو بشنوه

نمیخوام دیگه باهاش باشم هم دوسش دارم هم ازش متنفرم فقط میخوام تلافی کنم من همچین کاری کنم قیمه قیم ...

خب فقد حواست باشه بیراهه نری خاهره من👀💗

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[اوتاکو،کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY
2740
اخلاق منو میگه خیلی شکاک بودم همش بهش گیر میدادم همش باهم بحث داشتیم مشکلاتمونو میرفتم به مامانش م ...

خب شکت که الکی نبوده با کس دیگه داره خوش میگذرونه بعد میگه نباید بهم شک کنی من خائن نیستم به خودت و شخصیت خودت احترام بذار فردا توی زندگی ده تا زن میاره خونت بعد ازت طلب کار هم میشه  

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
اونقد بهش گفتم عشقم، زبونم نمیچرخه چیز دیگه ی بگم ولی بخدا ازش تنفرم دارم، فقط منتظر اون روزیم که مث ...

اشتباه میکنی

فراموشش کن

به آینده ی خودت فکر کن

چون پسرا راه و رسم گول زدن دوباره ی دخترارو خوب بلدن

بیخیالش شو

خب شکت که الکی نبوده با کس دیگه داره خوش میگذرونه بعد میگه نباید بهم شک کنی من خائن نیستم به خودت و ...

نه میگه من با کسی نبودم اونقد بهم گیر الکی دادی مجبورم کردی که برم با کسی

نه میگه من با کسی نبودم اونقد بهم گیر الکی دادی مجبورم کردی که برم با کسی

زر میزنه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)