2752
2734
عنوان

شوهرم فقط تو اینترنت داره به زنای لخت نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4629 بازدید | 139 پست
شوهرت مریضه ، نباید باش میموندی . اینقدر وقاحت وحشتناکه . شاید اگه من جای تو بودم تا الان ی قتل افتا ...

اصلا امشب سر یه موضوع دیگه عصبانی شدم ولی دیدم صداشو گرفت بالا که خانوادت خسیس و ندید بدیدن منم خون جلو چشممو گرفت همه چیزو ریختم تو حلقش.بلند شد بزنم نتونست

خدایا ناامیدم نزار
بله کمه ولی خوبشم قدر نمیدونن یکیش همسر محترم بنده تاپیکش امروز زدم  منم بدبختم خیلی به اینجا ...

عزیزم توپرتوقعش کردی رفتم تاپیکت روخوندم منم بودم هوابرم میداشت شایداگرکم توجهی کنی بفهمه معمولامردهااینکارهاروواسه زنهامیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چیزی بگم نمیدونم شاید خیلیا بهم حمله کنن ولی یه جاهایی تقصیر ما زناست چرا باید موافقت کنیم که ماهواره داشته باشیم و شبکه هاباز باشه به مردامون اجازه بدیم زنا رو دید بزنن البته اینو باتوجه به اینکه اسی گفت تو تلوزیون زنای لخت رو دیده میگم

یه چیزی بگم نمیدونم شاید خیلیا بهم حمله کنن ولی یه جاهایی تقصیر ما زناست چرا باید موافقت کنیم که ماه ...

ممنون عزیزم.من شوهرم فقط تو گوشیش داره نگاه میکنه.تی وی بیشتر دست بچه ها کارتونه

خدایا ناامیدم نزار
یه چیزی بگم نمیدونم شاید خیلیا بهم حمله کنن ولی یه جاهایی تقصیر ما زناست چرا باید موافقت کنیم که ماه ...

منم موافقم باهات ما ماهواره داریم ولی اصلااااا کانال بد نداریم کلا ۳۰ تا شبکه سریالای شبکه خانگی  اونم اکثرا خودم میبینم شوهرم علاقه ای نداره زیاد

فقط دختر چهار سالت که وقتی زن لخت میبینه بهش میگه بابا بیا ببین از بچه باید شرم کنه حداقل 

دو سه بار گفتن شرم کن. بچه پیش دیگران بیاد بگه بابا زنه رو ببین تو گوشی آبرمون میره.آخه مگه هوس جنسی چقدررر میتونه با ارزش باشه

خدایا ناامیدم نزار
2706