2733
2739
عنوان

یه خاطره خنده دار از دوران دبستانم 😂😂😂شمام بیاید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2946 بازدید | 192 پست
😂😂😂😂😂😂😂 من که نگم برات خواهرم و کتک میزدم ولگرد بودم پول زور می‌گرفتم تو مدرسه با استعدا ...

مظلوم کی بودی تو کژال😂😂😂

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم لباس معلممون خیلی شبیه لباس ما بود از پشت سر فکر کردم دوستمه یدونه محکم زدم تو کمرش گفتم خیل ...

یکی معلمای من یادمه این خاطره تعریف کرد که یکی دانش اموزا اینکار کرده باهاش 

2728
2740

وای من هنوزم خنگم . تو مترو بودم گوشی تو دستم.خیلی هم شلوغ بود .تا پیاده شدم. کیفمو نگاه کردم دیدم گوشیم نیست .در قطار داشت بسته میشد شیرجه زدم توووو گفتم گوشیم جا نمونده؟؟؟؟ همه گفتن نه .همون لحظه یادم اومد تو دستمه دوباره عین پلنگ تا داشت در بسته میشد پریدم بیرون . قشنگ دو بار نذاشتم در بسته بشه الکی الکی🤣🤣🤣کل مترو هاج و واج نگام میکردن

وای من هنوزم خنگم . تو مترو بودم گوشی تو دستم.خیلی هم شلوغ بود .تا پیاده شدم. کیفمو نگاه کردم دیدم گ ...

😂😂😂😂منم اینطوری میشم

مظلوم کی بودی تو کژال😂😂😂

عمم😂😂😂

من از بچگی از مامانم دزدی میکردم تا یکم قبل از ازدواجم

بعد از ازدواجم حلالیت گرفتم ازش😂😂😂

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
عمم😂😂😂 من از بچگی از مامانم دزدی میکردم تا یکم قبل از ازدواجم بعد از ازدواجم حلالیت گرفتم ازش😂 ...

😂😂😂😂خسته نباشی

2706