2733
2739
عنوان

سقط کردم یه سوال دارم

543 بازدید | 23 پست

سلام

من شنبه سقط کردم۱۴هفته بودم که جنین تو هفته ۸رشدش متوقف شده بود

وقتی سقط کردم یه چیز کاملا گرد بود.مامایی که بالا سرم بود گفت چه حالب همش باهم اومده پایین(  جنین و کیسه اب و جفت باهم و سالم اومده بود)ولی فرداش که سونو دادم گفت بقایا داری

الان سرم پر سواله پس اون باقی مونده چی بوده که منو کورتاژ کردن در حالی که می گفتن کامل اومده پایین..حتی خودمم دیدم

شاید خون و این چیزاس؟!

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با اجازه استارتر عزیز دوستان گلم لطفا این تایپک منو گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات براش 5تاصلوات میخونم خیلی ممنون❤️🌹https://www.ninisite.com/discussion/topic/4887970/کی-تابحال-قرص-مدروکسی-پروژسترون-استفاده-کرده-تورو-خدا-بیاین?postId=151116565

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
چرا گذاشتی کورتاژ کنن؟ خودش میومد خب. شاید از جفتته

اخه جفت با کیسه آب اومده بود پایین .قشنگ گرد بود انگار کیسه اب سالم باشه

اگه از جفت می بود خب کیسه آب پاره باید می بود؟؟

من خودم نمیخواستم میخواستم مرخص بشم شوهرم می ترسبو رضایت نمیداد

عزیزم برای منم همینطور بود تازه من انقدر شجاعت به خرج دادم که کامل بازش کردم و بچمو دیدم و جنسیتشو فهمیدم ولی بقایا موند برای منم بلاخره دیواره رحم ضخیم شده و کلی چیز میز تو رحم هست بجز بچه و و سائلش🤣 منم کارم به کورتاژ کشید که البته اگه صبر میکردم خودش با خونریزی ها دفع میشد اشتباه کردم

خدایی که به شدت کافی است 
2740
اخه جفت با کیسه آب اومده بود پایین .قشنگ گرد بود انگار کیسه اب سالم باشه اگه از جفت می بود خب کیسه ...

خب اون جنینه با کیسه اب میاد. جفت جداست گل. منم درسته دفع کردم ولی جفت جدا اومد... کورتاژ نوشته بودن مامام نذاش دارو داد خودش دفع شد

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
عزیزم برای منم همینطور بود تازه من انقدر شجاعت به خرج دادم که کامل بازش کردم و بچمو دیدم و جنسیتشو ف ...

من وقتی بهم گفتن برو سقط کن نرفتم..گفتن بدنم اگه مرده باشه خودش دفع میکنه دوهفته صبر کردم بعد خودش دفع شد واسه همین انقدر کامل در اومد ولی دلم میسوزه انقدر صبر کردم که خودم دفع کنم و کارم به کورتاژ نکشه

من وقتی بهم گفتن برو سقط کن نرفتم..گفتن بدنم اگه مرده باشه خودش دفع میکنه دوهفته صبر کردم بعد خودش د ...

ببین من دو تا سقط کردم سر اولی خییییلی وایسادم تقریبا ۱ ماه بعدش یه درد خیلی وحشتناک کشیدم عین زایمان بود دیگه همسرم اورژانسی برد بیمارستان بستریم کردن یدونه قرص گزاشتن که اصلا لازم نبود داشت میومد دیگه دو ساعت بعد بچه کامل کامل با همه چیش اومد بیرون و کلی خونریزی کردم ازم سونو گرفتن گفتن بقایا داری عفونت میکنی فلان و فلان باید کورتاژ کنی . منم ترسیدم کورتاژ کردم من ۵ روز بستری بودم پدرمو دراوردن سر دومی دیگه ترفتم بیمارستان یدون قرص سقط یکی بهم داد. قبلا هلال احمر تا مجوز دکتر میداد ولی الان میگن بستری ولی اون طرع یدونه قدیمی داشت بهم داد منم گذاشتم بعد ۴ ساعت افتادم به خونریزی سقط بقایا هم موند چون خونریزی داشتم فهمیدم نرفتم سونو وایسادم تا یک ماه خودش دفع شد کامل . میدونم ریسک گردم ولی تو بیمارستان سر اولی پدرمو دراوردن دیگه نمیکشیدم اولی سر ۸ هفته قلبش وایساد دومی سر ۱۱ هفته 

خدایی که به شدت کافی است