2733
2734
عنوان

اینا واقعیت داره ؟ شما باور میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا اصن پول نگرفت و گفت من بلد نیسم دعا رو باطل کنم باید یکی رو پیدا کنی برات بشکندش

هنوز فالگیر ندیدم درست بگه و تمام کسای تو این کار میافتن خیلی افسرده میشن چون خیلی تحت تاثیر حرفاش قرار میگیرن ...

متاسفانه من اعتقاد دارم. امکان داره

ولی سرکتاب برای دعا باید بگیری. قهوه هم مشخص میکنه

چله بردار ان شالله رفع شه.

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2731

بچه ها من یه بار فال گرفتم همه حرفاش راست در اومد چند سال قبل بود 

مثلا یکیش به من گفت یه پولی دستت میاد میزاری بانک 

اون موقع یه قرونم نداشتم خیلی اوصاع مالیم بد بود افتصاح 

چند روز بعد یه تومن به طور غیز منتظره ای اومد دستم گذاشتم بانک

بقیه حرفاشم راست در اومد.. 

واقعا چه طوری

الکیع/

ب باور خودت بستگی دارع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
هنوز فالگیر ندیدم درست بگه و تمام کسای تو این کار میافتن خیلی افسرده میشن چون خیلی تحت تاثیر حرفاش ق ...

نمی‌دونم منم اعتقاد ندارم واسه اینکه به دوستم واقعیت رو گفت منم گرفتم

2738

من گرفتم همینجوری بهم چرت و پرت گفتم جوون بودم هم اعتقاد نداشتم😂رفتم سرگرم شم یکم بخندم گفت با یه مرد خیلی بزرگ تر از خودت ازدواج می کنی از این شهر یا کشور میری و طلاق می گیری من الان شوهرم کلا ۴ سال باهام تفاوت داره هفت ساله دارم زندگی می کنم😂

نمی‌دونم منم اعتقاد ندارم واسه اینکه به دوستم واقعیت رو گفت منم گرفتم

این که گفتم احساسی گرفت برام به من گفت دعا داری تمام مشکللتتمم گفت 

ولی دوستم گرفت بهش گفت تو هیچ مشکلی نداری  

به تو مشکللتتمگفت؟ 

من رفتم دعا نویس تازه نامزدیمو بهم زدم بهم گفت بختتو بستن تا۲۳ سالگی من اونموقع ۱۸سالم بود خانومه بختمو باز کرد پشت هم خواستگار اومد واسم یکی از آشناهامون دعانویس گفت بخت خودتو خواهرت بستس دختره متولده ۵۸ هنوزم مجرده وخواهرش۶۲ اونم هنوزمجرده گفت اعتقاد ندارم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
این که گفتم احساسی گرفت برام به من گفت دعا داری تمام مشکللتتمم گفت  ولی دوستم گرفت بهش گفت تو ...

ازدواج و کار بود

یه چیزایی درباره این دوتا گفت فقط همین

مشکل خاصی ندارم که بخواد اشاره کنه 

2706