2733
2734
عنوان

اینا واقعیت داره ؟ شما باور میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم دعا نویس تازه نامزدیمو بهم زدم بهم گفت بختتو بستن تا۲۳ سالگی من اونموقع ۱۸سالم بود خانومه بخ ...

بخت فقط مال ایرانیا خارجیا فرتو فرت میرن تو رابطه و.... 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2731
بخت فقط مال ایرانیا خارجیا فرتو فرت میرن تو رابطه و.... 

آره اونها راحتن ماخیلی خودمونو درگیر شرع وعرف کردیم اونها اول باهم رابطه دارن زندگی میکنن حتی بچه دار میشن بعد اگه صلاح دونستن ازدواج میکنن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
نمی‌دونم منم اعتقاد ندارم واسه اینکه به دوستم واقعیت رو گفت منم گرفتم

فالگیرا یه قلق دارن چندنا سوال میپرسن و از همون طریق جواب بفیه سوال رو میدن شاید شما یا بار اولت بوده پیش میری یا زیاد خوب جواب سوالاش ندادی

ولی اگه حس میگه دعا برات گرفتن انرزی منفی داری ۴قل زیاد بخوان چون برا باطل کردن دعا و سحر وجادو  و ایت الکرسی

افسردگی دارم دارو مصرف میکنم این مشکل محسوب میشه ؟؟؟

خیلی سوال از من پرسید واقعا دقیق یادم نیست چی بودن 

بعد که پرسید گفت مطمون شدم طلسمی برو باطل‌ کن 

کار قرآنی داد بهم انجام بدم خودم 

جدا 

2738
فالگیرا یه قلق دارن چندنا سوال میپرسن و از همون طریق جواب بفیه سوال رو میدن شاید شما یا بار اولت بود ...

آیت الکرسی زیاد میخونم 

آخه میگن من انقد تو حاشیم ینی انقد مهم بودم کسی واسم دعا بگیره ،😅

آیت الکرسی زیاد میخونم  آخه میگن من انقد تو حاشیم ینی انقد مهم بودم کسی واسم دعا بگیره ،😅

خودت باور کن من قبول دارم گاهی به کوچکترین چیزهای ما داریم اطرافیان حسادت میکنن خودت دست کم نگیر