2737
2734
عنوان

دوست پسرم فکر میکنه خودکشی کردم😐 و مردم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8550 بازدید | 186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو چه فرقی داره ۴هزار تا یا ده هزار تا وقتی قانون میگه فقط ۱۱۰ تاش تعلق میگیره

وقتی اموالش میرسه به مهرم ،دادگاه میده!!!

الحمدلله شوهرمم داره هر ماه کم کم مهرمو میده...حساسه رو مسائل اینجوری😐

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2731
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 جلل خالق 

😐😂شوخی کردم بابا

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
قرص برنج برا اینکه که برنج افت نزنه جاش همون تو سطل حا برنجه

اخه مگه سطل برنجه ۱۰ کیلو بیشتر میگیره ک توش افتم بزنه! محل زندگی ما تا حالا افت برنج ندیدم...مگرررر اینکه تو خار بار فروشیا برنج مونده باشه ک افت بزنه..کار خطرناکیه

آدرس خونمونو واسه چی باید داشته باشه؟؟😐  مگه اومد که بدونه؟؟

بدون آدرس و تحقیق از همسایه ها یدفعه گفت مهرتو ۴۰۰۰ میزنم و میام خواستگاری ؟؟؟😂😂😂

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2740
از کجا گیر اوردی همینو بگو فقط، مگه چقد برنج دارین؟ چند صد کیلو؟

تو بازار ریخته است😐 زار میزنن فروشنده هاش😐 یه راسته تو بازار فقط داروی حشرات و سوسک و موش دارن😐 

ظرف برنجمون 60 کیلوییه 

توش مامان 2 _ 3 تا قرص گذاشته 

البته قرصا رو گذاشت تو چندتا دستمال بعد گذاشت بینابینشون

خو چه فرقی داره ۴هزار تا یا ده هزار تا وقتی قانون میگه فقط ۱۱۰ تاش تعلق میگیره

برخلاف تصور عموم مهریه بالای 110 تا هم قابل وصوله. 

با معرفی و توقیف اموال مثل ملک، حساب بانکی، حقوق دریافتی ماهیانه و.... قابل وصوله

اینکار خیلی خطرناکه ...ب مادرت بگو حتما البته اگه دوس پسرت نفهمید زنده ای و خدایی نکرده خودش نکشتت😑 ...

میدونم خیلی خطرناکه و برنج باید خیلی خوب شسته بشه من معمولاً خودم برنجو میشورم که خاطرم جمع باشه

😂😂😂😂😂😂😂😂 نه بابا کشتن کجا بود😐😓😂

مگه میخوریم؟؟😐  لای چندتا دستمال میپیچیم میذاریم تو سطل تا حشره بهش  نزنه  تولیدی ...

من چ قد دنبال قرص بزنج بودم حتی شوش رفتم گفت داروخانه ها میدن ب خاطر خودکش اصلن نیس  یادم باشه اومدم شمال بخرم برا برنجم 😂😂😂