2737
2739
عنوان

دوست پسرم فکر میکنه خودکشی کردم😐 و مردم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8574 بازدید | 186 پست
نمک بهتر از قرص برنج عمل میکنه بعدم من شنیدم شمالیا خییلی سر مسائل دوس پسر و دوس دختر حساسن که😏

چرا پوزخند میزنی حالا

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
استوری که من اینستا ندارم  ولی بیوگرافی تلش گذاشت روحت شاد عشقم پروفایل مشکی گذاشت  و آ ...

وای بیچاره گناه داره 😂😂

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
2740
دوستت بهش بگه نجات پیدا کردی اما دیگ مزاحمت نشه و تمام فقط یجوری بگه قرص برنج نبوده ، چون بنده خدا ...

دقیقا پسر عموی داماد ما ۲۱ سالش بوده سر قضیه عشق و عاشقی میخاد خانوادشو قانع کنه برن دختر رو واسش بگیرن قرص برنج میخوره تا میرسوننش بیمارستان تموم میکنه

میگن التماس میکرده ک نجاتم بدین

شوهر من با سه تا بچه مهر منو ۴۰۰۰ نمی زنه😂 اونم با وضع الان😂 میدونی چقد میشه؟😂

گلم اگه داراییش به اندازه مهریه نباشه دادگاه بیشتر از ۱۰۰ تا براش نمیزنه و اون ۱۰۰ تارم میتونه قسطی بده😂 

2706