2737
2734
عنوان

باردارا هفته 25هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی ایجونم خداحفظشون کنه

مرسی همچنین فسقلیای شما،اسم انتخاب نکردین

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
2731
اها من شنیده بودم معمولا جنین پسر کم تحرکه

نه برای همه این جور نیست من سر پسرم اولین ضربه اش مثل لگد بود برام ولی الان ضربات اولش خیلی ضعیف در حد ول خوردن حرکت میکنه 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2740
من خیلی همت خوردن ندارم ، نه اینکه نتونم تنبلیم میشه از طرفیم نمیدونم چیا بخورم موهامم میریزه😭😭😔 ...

مثلا ینی چی؟خب انواع میوه هارو بخور.انجیر و زیتون.آجیل ها مغزها مث گردو ک خیلی خوبه.بیشتر گوشت مصرف کن تابرنج.گوشت ماهی قزل الا.مرغ.

چربی مث روغن اینا کم کن.شور و شیرینی نخور

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
نه اسم هنوزنه 😂😂 شما چی؟؟ راسی دکترت نگفت کي زایمانت میشه به نظرت به 38میرسیم ما؟ 

ما اسماشونو گذاشتیم گندم وگیسو البته باباشون انتخاب کرده

من ۱۷ فروردین زده ولی گفت خیلی دووم بیاری تا ۳۷ هفته اس

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
نه اسم هنوزنه 😂😂 شما چی؟؟ راسی دکترت نگفت کي زایمانت میشه به نظرت به 38میرسیم ما؟ 

راستی شما سرکلاژ نشدین؟

فک کنم فرق میکنه کلا بارداری هرکس یجوره

آره هر آدم با یکی دیگه فرق میکنه و هم اینکه برای یه نفر هم هر بار باردار بشه با قبلی فرق میکنه 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2706