2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه سه ساله ۴ ساله دارید🖐🖐

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 55 پست
کلمات انگلیسی خیلی بلده مثل میوه ها حیوانات . رنگها .. الفبای انگلیسی حفظه و بلده حروف رو بخونه .&n ...

عالیه❤

پسر من اعدادو فقط تا ۵ بلده بعضی کلمات انگلیسیو بلده...شعر چن تا بلده داستان هم میگه خودش...فقط خیلی دوس دارم زبانو یاد بگیره

پس تحت آموزش خودتون بوده عزیزم؟؟؟ فقط با فیلم؟ اعداد هم بلده بشمره؟

پسرمن ۳ سالو نیمشه از یک تا د۶ میتونه بشماره حرف الفباروبگی نگی میگه نقاشیشم خوبه منوباباشوباخودش میکشه من جایی نمیبرمش کرونا خطرناکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا از من چیزی یاد نمیگیره . کتاب پیش دبستانی گرفتم باهاش کار کنم دیوونم کرده دیگه میترسم زیادم بهش ...

ببینین به چی علاقه داره با اون غیر مستقیم یادش بدید...مثل کارتون های آموزشی...یا اسباب بازی

پس تحت آموزش خودتون بوده عزیزم؟؟؟ فقط با فیلم؟ اعداد هم بلده بشمره؟

اکثر حیوون هارو بلده 

تا بیست میشموره 

میوه ها و سبزی ها 

رنگ ها 

شعر فارسی بلد نیست 

هر شعری بخواد بخونه انگلیسی میخونه 

منم برام مهم نیست 

میگم حالا یه توپ دارم قلقلی رو بلدم نباشه به جایی بر نمیخوره 

حروف A

B

S

M

D

E

F

و چند تا حروف دیگرم بلده بنویسه

2728
قبلا هر چی میپرسیدم انگلیسشو میگفت  تلفظش کامل مثل خودشونه  الان جمله های کوتاه میگم ...

وای عالیه پس حتما امتحان میکنم این کارتون هارو ممنون عزیزم بابت راهنمایی❤خدا حفظش کنه

2738
انگلیسی اصلا باهاش کار نکردم چیزی بلد نیست فارسی رو تقریبا خوب حرف میزنه فقط توی تلفظ مشکل داره اع ...

نه اتفاقا میگن تو سن کم خیلی تاثیر داره و زود یاد میگیره حتی بعضی بچه ها ۳ زبان رو هم میتونن یاد بگیرن

پسرمن ۳ سالو نیمشه از یک تا د۶ میتونه بشماره حرف الفباروبگی نگی میگه نقاشیشم خوبه منوباباشوباخودش می ...

آره منم بخاطر کورونا جایی نمیبرمش...ولی کلا اصلا نقاشی نمیکشه

عالیه❤ پسر من اعدادو فقط تا ۵ بلده بعضی کلمات انگلیسیو بلده...شعر چن تا بلده داستان هم میگه خودش... ...

میدونی اموزش مستقیم دیگه جواب نمیده بخصوص واسه زبان 

من  حدود یکساله بچه هام فقط کارتن زبان اصلی و شعر و الفبای انگلیسی رو میبینن . اینطوری علاقه مند شدن و با بازی یاد گرفتن.  و میتونن حروف رو بخونن.

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...