2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه سه ساله ۴ ساله دارید🖐🖐

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 55 پست
نمیدونم . ولی ما تورک هستیم. تورکی رو کامل متوجه میشه و نصفه نیمه حرف میزنه. انگار تو محیط قرار بگیر ...

یاشا...خو ترکی خودش یه زبانه برای خودش همین که اونو داره یاد میگیره یعنی باهوشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من سه سالشه خودش خیلی علاقه داره نقاشی می کشه شعر بلده میرقصه😁 تا بیست بلده بشماره و انگلیسی هم رنگ ها رو بلده و چند تا کلمه و به شدت علاقه داره من اصلا حوصله ندارم متاسفانه اینارو خودش از تی وی  می‌بینه یاد گرفته

2728
2740
عوضش آی شیطونه آی شیطونه نفسمونو بریده ماشاالله 😃😃

همشون همینن من امروز خونرو پاشدم تمیز کردم رفتم جاروبرقیو بزارم اتاق اومدم دیدم یا خدا پذیراییمون تو یه دیقه شد خرابه....خونه شبیه پنجشنبه بازاره کلا

قبلا هر چی میپرسیدم انگلیسشو میگفت  تلفظش کامل مثل خودشونه  الان جمله های کوتاه میگم ...

سلام
ببخشید. شما از یک سالگی شروع کرذین به دوزبانه کردن؟؟راضی هسین؟؟میشه بگین از کجا تهیه کردین

چه عجله ای برا زبان دارید تو این سن چون فراره ....پسر من رو کتاب نقاشیش کلمه های انگلیسی هست حدود ده تا رو بلده اما دوس دارع و میپرسه اما من عجله ای ندارم ....برا زبان ...تا ۲۰ میشمره چن تا شعر میخونه و ..۳ سال و نیمه شه