2726

من پسرمو میخواستم ببرم مهد و کلاسای مختلف تا باهوش بشه دوس داشتم زبان انگلیسی رو شروع کنه اما متاسفانه از شانس بد ۱۰ ماهه کورونا اومده و معلوم هم نیست کی بره☹☹☹

تو خونه باهاش تا یه حدی کار میکنم..

بچه های شما چیا بلدن؟چند تا شعر بلدن داستان بگن؟

میتونن بشمرن؟کلمات انگلیسی چقد بلدن؟

همش حس میکنم پسرم عقبه از هم سن و سالاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرم ۴ سال و ۳ ماهشه حتی نقاشی هم نمیتونه بکشه.اصلا دنبال این چیزا نیست.نه شعر حفظ میکنه نه داستان گوش میده.فقط دنبال تفنگ بازی و ماشین بازی و آب بازیه.شمردن هم فقط تا ۱۰ بلده.با ی سری کلمات انگلیسی

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
دختر من به انگلیسی مسلطه  ۴ سالشه  از یک سالگی براش کلیپ های انگلیسی گداشتم  الانم ...

پس تحت آموزش خودتون بوده عزیزم؟؟؟

فقط با فیلم؟

اعداد هم بلده بشمره؟

کلمات انگلیسی خیلی بلده مثل میوه ها حیوانات . رنگها ..

الفبای انگلیسی حفظه و بلده حروف رو بخونه . 

اعداد رو هم فارسی و انگلیسی تا ده مسلطه . بعدشو قاطی میکنن

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مسلط؟! کامل صحبت میکنه؟

قبلا هر چی میپرسیدم انگلیسشو میگفت 

تلفظش کامل مثل خودشونه 

الان جمله های کوتاه میگم برام انگلیسیشو میگه 

یا داره با عروسکاش بازی میکنه باهاشون انگلیسی حرف میزنه 

اکثر شعر های انگلیسی رو هم حفظه 

من هیچی کار نکردمااا 

خودش ز طریق آموزش یاد میگیره 

همین کارتون های زبان اصلی کلی به تقویت زبانش کمک کرده 

پسرم ۴ سال و ۳ ماهشه حتی نقاشی هم نمیتونه بکشه.اصلا دنبال این چیزا نیست.نه شعر حفظ میکنه نه داستان گ ...

باید خودتون باهاش کار کنید هرچند تا همینجاشم کارش خوبه خدا حفظش کنه❤

انگلیسی اصلا باهاش کار نکردم چیزی بلد نیست

فارسی رو تقریبا خوب حرف میزنه فقط توی تلفظ مشکل داره

اعداد رو تا 10 قاطی پاتی میگه

من میترسم براش کارتون انگلیسی بذارم گیج بشه کلا فارسی هم یاد نگیره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706