2737
2739
عنوان

این روزا کی تموم میشن وسال۱۴۰۰میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 22 پست

افتضاح ترين سال عمرم بود. روزي ك نامزدم ازم خواستگاري كرد هفته بعدش كرونا اومد و همه جا تعطيل شد دو هفته. بعدشم اوضاع كار دلار كرونا همه چي بد تر و بد تر شد ما ام دو تا شهر جدا ك يك ساعت فاصله داشت.ماهي ي بار دوبار همو ديديم تو اين چند ماه. واقعا دركت ميكنم. 

بد تر اينه كه گفتن سال ديگم كرونا هست

خدا كمكون كنه واكسن بياد 😭😭😭😭😭

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
ان شاء الله همه چی جور میشه و میگذره و شما و همسرت به خوبی و خوشی با هم زندگی میکنین🙏

مرسی عزیزم دعاکن بگذرن این روزا خسته شدم دیگه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتضاح ترين سال عمرم بود. روزي ك نامزدم ازم خواستگاري كرد هفته بعدش كرونا اومد و همه جا تعطيل شد دو ...

منم مثل توام بااین تفاوت که کلا نمیبینمش بعضی وقتا دلم میترکه ازدلتنگی بابام گفته تابهارنمیتونین هموببینین تاعروسی زندگی سخت میگذره بهم

2728
منم مثل توام بااین تفاوت که کلا نمیبینمش بعضی وقتا دلم میترکه ازدلتنگی بابام گفته تابهارنمیتونین همو ...

اخه چرا؟ عقدي؟ يا نامزد؟

خب يواشكي همو ببينيد. 

ما ام چون فقط فعلا بخاطر كرونا بين خونواده ها بوده و فاميل خبر دار نشدن مامانم نميذاره رفت و امد شه تا رسمي شه.ما ام بيرون همو ميبينيم. برو بيرون توام بگو بياد شهرتون ٣-٤ ساعتم باهم باشيد دلتون باز ميشه

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
اخه چرا؟ عقدي؟ يا نامزد؟ خب يواشكي همو ببينيد.  ما ام چون فقط فعلا بخاطر كرونا بين خونواده ها ...

عقدیو عزیزم یواشکی هم نمیشه 

2738