2733
2739
عنوان

این روزا کی تموم میشن وسال۱۴۰۰میاد

264 بازدید | 22 پست

بخدا خسته شدم میخام بخابم وسال۱۴۰۰بیاد دیگه بریدم منم مثل همه میخام کنارهمسرم باشه پیشش باشم تو دوری کلی مشکل داریم کی میشه این ماهاتموم بشن دیگه تحملم تموم شده

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

اصلا باورم نمیشه که چند ماه به سال جدید موندع انگار همین دیروز عید بود

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

5ماه دیگه😕

چه زود گذشت انگار همین دیروز بود گفتن کرونا هست نرین عید دیدنی!!!! 😑

عمر عین باد میگذره 😰

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

چند بار میخواستم بهت بگم اسی که زمرت یادت رفته پایین همون جای که می خوای شماره بزنی و وارد سایت شی بزن که رموز عبور خود را فراموش کرده اید بزن و یه جدید انتخاب کن بعد دیگه پیامش میاد برات میتونی وارد شی

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
2738
5ماه دیگه😕 چه زود گذشت انگار همین دیروز بود گفتن کرونا هست نرین عید دیدنی!!!! 😑 عمر عین باد میگذ ...

برام نمیگذره وقتی منتظرباشی نمیگذره که نمیگذره روزا نمیرن ساعتهاحرکت نمیکنن

چند بار میخواستم بهت بگم اسی که زمرت یادت رفته پایین همون جای که می خوای شماره بزنی و وارد سایت شی ب ...

مرسی عزیزم 😘😘

برام نمیگذره وقتی منتظرباشی نمیگذره که نمیگذره روزا نمیرن ساعتهاحرکت نمیکنن

ان شاء الله همه چی جور میشه و میگذره و شما و همسرت به خوبی و خوشی با هم زندگی میکنین🙏

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706