2737
2739
عنوان

کی تجربه سقط داره واجبه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 50 پست
منم کورتاژ شدم برای بقایای جفت.ولی بلافاصله بعد از زایمان زودرس از کمر به پایین بی حس کرده بودن.بعد ...

خب شما بعد از زایمان بوده

ولی من شرایط بارداری خیلی سخته و از اینکه کورتاژ رحم رو نازک کنه ترسیدم

ولی تا دو سه ماه خیلی اذیت شدم، همش لک و گاهی خونریزی و... 

اصلا نشنیده بودم کورتاژ تیغ زدن بخواد بچه ت چند ماهه بود 

۶ هفته یعنی ازدکترم‌نمیگذرم الان وقت گرفتم واسه عمل

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدابهت صبربده فکرکنم باشیاف تموم شه اخه هفتت زیادنیست فکرنکنم کورتاژشی

ممنون💖اینقد فعالیتای سنگین کردم بچه تکون نمیخوره حتی لک هم نمیدیدم دیشب استرس و عصبانیت باعث خونریزیم شد گفتم پس امیدی هست طبیعی بیوفته 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
بمن گفت فرقی نداره حتی کورتاژم کنی سر دوماه میتونی باردار بشی حالا چند روز صبر میکنم اگه افتاد ک هیچ ...

مجبور نیستی جانم پزشک واسه هزینه اینکارو میکنه ، ولی بهتره که خودت به صورت طبیعی دفعش کنی ، منم همینطور شدم و به طور طبیعی حتی بدون دارو دفع شد ، از بابت ایجاد مشکل در اینده و دوره نقاهتت تو این وضعیت بیپاری گفتم حالا خودت مختاری جانم 

2731
بمن گفت فرقی نداره حتی کورتاژم کنی سر دوماه میتونی باردار بشی حالا چند روز صبر میکنم اگه افتاد ک هیچ ...

من بعد از زایمان زودرس کورتاژ شدم.دکتر گفت بغیر از خونریزی بعد از زایمان، 2 تا پریود صبر کن و دفعه ی سوم که پریود شدی اقدام کن 

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
اگه باردار نباشی پریود میکنه اگه باردار باشی جفت رو محکم تر به دیواره ی رحم می چسبونه

عزیزم مرسی که جواب دادی

من امپول جلوگیری میزنم بخاطر همین از عید پریود نشدم

اعصابم خیلی خرابه

بنظرت بخورم دوفاستون رو؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
واقعایعنی به خاطرکرونابچتون ناخواسته بود؟

تقریبا میشه گفت ناخواسته. اول فهمیدم کرونا دارم بعد متوجه شدم باردارم همین باعث ایست قلبی بچم شد

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
خب شما بعد از زایمان بوده ولی من شرایط بارداری خیلی سخته و از اینکه کورتاژ رحم رو نازک کنه ترسیدم ...

آره با کوتاژ یه لایه از دیواره رحم برداشته میشه.مثل همون پریود که یه لایه از دیواره خونی رحم از بدن خارج میشه

منم خیلی دیر باردار شده بودم.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2740
تقریبا میشه گفت ناخواسته. اول فهمیدم کرونا دارم بعد متوجه شدم باردارم همین باعث ایست قلبی بچم شد

ایشاله دفه بعدبارداری سالمی روتجربه کنی منم یه سقط داشتم ناخواسته بودولی وقتی سقط شدحالم خیلی بدبود😢😢

عزیزم مرسی که جواب دادی من امپول جلوگیری میزنم بخاطر همین از عید پریود نشدم اعصابم خیلی خرابه بنظ ...

به نظرم سر خود استفاده نکنین این داروهای هورمونی رو

خب بستری شو چند ساعته دیگه! البته کورتاژ دکتر خوب و کاربلد باشه راحت تری القا درد داره

دکترم عالیه تشخیص و تجویزشم قبول دارم پول پرست نیست ک بگم برا پول میگه بیا بستری. ولی باز چند روز صبر میکنم اگه نشد میرم بستری 

آره با کوتاژ یه لایه از دیواره رحم برداشته میشه.مثل همون پریود که یه لایه از دیواره خونی رحم از بدن ...

من بعد سه سال خدا اینو داد بهم نمیدونم دوباره کی باردار بشم

من بعد سه سال خدا اینو داد بهم نمیدونم دوباره کی باردار بشم

با آی وی اف یا آی یو آی باردار شدی؟

مشکل چی بود باردار نمیشدی؟

مشکل من فقط سردی رحم بود که باردار نمیشدم

با آی وی اف یا آی یو آی باردار شدی؟ مشکل چی بود باردار نمیشدی؟ مشکل من فقط سردی رحم بود که باردار ...

یکم تنبلی داشتم با دارو هم باردار نمیشدم نمیدونم چجوری باردار شدم با یه اقدام اونم نزدیک پریود اون ماه دیگه بچه نمیخواستم طبیعی باردار شدم

با آی وی اف یا آی یو آی باردار شدی؟ مشکل چی بود باردار نمیشدی؟ مشکل من فقط سردی رحم بود که باردار ...

از کجا فهمیدی رحمت سرد؟ چیکار کردی گرم بشه

2706