2737
2734
عنوان

کی تجربه سقط داره واجبه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 50 پست
یکم تنبلی داشتم با دارو هم باردار نمیشدم نمیدونم چجوری باردار شدم با یه اقدام اونم نزدیک پریود اون م ...

ببین نمی دونم چرا اونایی که فولیکولشون ریز هست یا به اصطلاح تنبلی دارن،آخرای سیکل تخمکگذاری میکنن.البته فکر نکنم همه اینطوری باشن.ولی یکی از دوستای نی نی سایتیم هم فولیکولش خیلی ریز بود ولی با همون باردار شد ولی سن جنین کمتر از سن پریودش هست یعنی تخمکگذاری اواخر سیکل بوده

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
ببین نمی دونم چرا اونایی که فولیکولشون ریز هست یا به اصطلاح تنبلی دارن،آخرای سیکل تخمکگذاری میکنن.ال ...

نه من فولیکولام عالی بودن مثلا بدون دارو دوتا فولیکول 18/19 داشتم با کلومیفن لتروزول 4/5 تا 20 ولی تنبل بود تخمدونم تلاش نمیکرد برا باروری پریودامم منظم بود با اینکه کیست داشتم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا فهمیدی رحمت سرد؟ چیکار کردی گرم بشه

پولیپ یا لکه بینی از علائم سردی رحم هست.مثلا یکی دو روز قبل از پریود آدم لک میبینه

هیچ چی من مشکلی نداشتم و همچنین شوهرم.ولی نمیشد.تو نی نی سایت دیدم یکی میگه فکر کنم 8 سال بچه دار نشدم و یه ماه حلوای میتی رو خوردم و باردار شدم و یکی گفت که شکمم رو شال پشمی بسته بودم باردار شدم و ... ،منم گفتم بزار امتحان کنم ببینم چی میشه که همون یه پریودی انجام دادم و باردار شدم

ببین اگه میخای رحم رو گرم کنی این کارا رو توی پریود انجام بده: سردیجات مثل کاهو و گوجه و خیار و بستنی و آب بخ نخور.گرمیجات بخور.حلوای میتی نی نی سایت بخور.دارچین و زنجییل و نبات با آب جوش بخور.پیاده روی کن هر روز.شکم رو با حوله بزرگ یا شال ببند.جوراب کلفت بپوش و کف پات رو جای سرد نزار.پریود که تموم شد دیگه معمولی بخور و بپوش

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
ببین نمی دونم چرا اونایی که فولیکولشون ریز هست یا به اصطلاح تنبلی دارن،آخرای سیکل تخمکگذاری میکنن.ال ...

تازه ماهای قبلش روز 13 پریود فولی بالغ داشتم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
پولیپ یا لکه بینی از علائم سردی رحم هست.مثلا یکی دو روز قبل از پریود آدم لک میبینه هیچ چی من مشکلی ...

اینجوری ک گفتی سردی رحمم ندارم . نمیدونم مشکلم چیه والا ولی باز امتحان میکنم

دکترم عالیه تشخیص و تجویزشم قبول دارم پول پرست نیست ک بگم برا پول میگه بیا بستری. ولی باز چند روز صب ...

انشاالله راحت سقط کنی اذیت نشی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️