2737
2734
عنوان

کی تجربه سقط داره واجبه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 50 پست
چقدسقط زیادشده بادارو سقطش کن 

دارو نداد گفت میای بستری میشی بهت شیاف میدیم اگه افتاد ک هیچی نیوفتاد کورتاژ میکنم. من کرونا گرفتم برا همین بچه قلبش وایساد 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
مگه بچه چقدر بود؟ بمن گفت با یه پنس بچه رو میکشم بیرون

والا من ۵ سال پیش کورتاژ کردم چرا چون تیغ زد باید بخیه میزد😫😫

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با دارو سقط کردم  پیش یه دکتر دیگم برو

رفتم همشون میگن دارو نمیدیم تو خونه میگن بستری 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

خانوما کسی میدونه دوفاستون برا چیه خواهشا بگید

من میخوام پریود شم خوبه برام؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
بار اول که اصلا خود دکتر قرص داد واسه بقایا خورد اون اوایل کرونا و منم سخت باردار میشم بچه هم ندارم ...

منم کورتاژ شدم برای بقایای جفت.ولی بلافاصله بعد از زایمان زودرس

از کمر به پایین بی حس کرده بودن.بعدشم درد و خونریزی نداشتم.بخیه هم نداشت

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

عزیزم دوبار به مدت ۲۴ یا ۴۸ ساعت ازمایش بتا تیتر بده وقتی دیدی کم شد بدون که داره دفع میشه و فعالیتتو زیاد کن ، تا جایی که میتونی با دارو سقط کن که بتونی سر یه ماه دوباره اقدام کنی اگر میخوای 

خانوما کسی میدونه دوفاستون برا چیه خواهشا بگید من میخوام پریود شم خوبه برام؟

هورمون پروژسترونه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
والا من ۵ سال پیش کورتاژ کردم چرا چون تیغ زد باید بخیه میزد😫😫

اصلا نشنیده بودم کورتاژ تیغ زدن بخواد بچه ت چند ماهه بود 

2740
رفتم همشون میگن دارو نمیدیم تو خونه میگن بستری 

خب بستری شو

چند ساعته دیگه!

البته کورتاژ دکتر خوب و کاربلد باشه راحت تری

القا درد داره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
دارو نداد گفت میای بستری میشی بهت شیاف میدیم اگه افتاد ک هیچی نیوفتاد کورتاژ میکنم. من کرونا گرفتم ب ...

عزیزم خدابهت صبربده فکرکنم باشیاف تموم شه اخه هفتت زیادنیست فکرنکنم کورتاژشی

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺
عزیزم دوبار به مدت ۲۴ یا ۴۸ ساعت ازمایش بتا تیتر بده وقتی دیدی کم شد بدون که داره دفع میشه و فعالیتت ...

بمن گفت فرقی نداره حتی کورتاژم کنی سر دوماه میتونی باردار بشی حالا چند روز صبر میکنم اگه افتاد ک هیچ نیوفتاد مجبورم برم

خب باعث چی میشه؟

اگه باردار نباشی پریود میکنه

اگه باردار باشی جفت رو محکم تر به دیواره ی رحم می چسبونه