2733
2734

سلام. من پریود که میشم خیلی بد میشه حالم. شکم درد زیاد + سرگیجه + حالت تهوع بعد کم کم تهوع و سرگیجه برطرف میشه، جا شو میده به درد کمر و پا ( کشاله ران ) اصلا انگار که از استخون رانم داره یه چیزی جدا میشه. من مفنامیک اسید میخورم اینجور موقعا و کیسه آب گرم. یعنی هر وقت پریود میشم مجبورم بشینم خونه  استراحت و خواب. اینطور که نمیشه چند وقت بعد که دانشجو و  شاغل شم که نمیتونم هر ماه یه هفته بشینم خونه. شماها چیکار میکنین. من به حدی بیحال و زرد رنگ میشم که همه میفهمن پریودم. تو دانشگاه که نمیشه بشینم یه گوشه دلمو بگیرم آی آی کنم یا همش تو دستشویی بالا بیارم. کمکم کنین. باور کنین دغدغه جدی ایه برام.

نیازی نیست انسان بزرگی باشیم انسان بودن خود نهایت بزرگییست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر برو دارو بهت میده  . منم مث شما بودم الان بهترم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

منم همینطور بودم بهم میگفتن ازدواج کنی خوب میشی ولی نشدم بعد گفتن بچه دار شی درست میشه ولی بازم اتفاقی نیوفتاد طوری درد دارم که موقع زایمان درد زایمان طبیعی برام عادی بود دکتر می گفت چقدر قوی هستی ولی واقعا انقد پریودام دردناکه که اون درد برام عادی بود واقعا

مجردیام موقع کنکور آزمایشی وسط امتحان انقد دردم شدید با آژانس برگشتم خونه

خلاصه نگم برات الان که بچم دارم بازم تا پریود میشم دو سه روزی آشپزی و زندگی تعطیله جانم

چقد امیدوارت کردم😂😂