2737
2739
عنوان

برای افزایش تعداد تخمک باید چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14176 بازدید | 43 پست
من خواستم میکرو کنمواول رفتم متخصص تغذیه برای افزایش تخمک.سه چهارماه قبل شروع کردم.اول بگم من لاغرم ...

قبلا چندتا تخمک داشتی ؟

یعنی در عرض چهارماه  با این تغذیه که گفتی رسید به 28 تا؟  هیچ دارویی نخوردی؟

یعنی واسه من هم که اصلا پریود نمیشم موثر هس

نمیدونم والله ولی میدونم این روشها هم برای خودم هم برای همسرم که اسپرماش افتصاح بودن از همه لحاظ موثر بود. من واقعا سه ماه رعایت کردم فکر میکنی سخته ولی اصلا سخت نیستن. کلا برای سلامتی خودمونم خوبن این راها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنمایتون فقط ببخشید متخصص تغذیه برای تخمک با متخصص های تغذیه دیگه فرق داره یانه مثلا من ه ...

من مرکز ابن سینا رفتم قبل از ای وی اف خودشون فرستادنم متخصص تغذیه نمیدونم به چه دلیل. ولی وفتی رفتم اول دکتر شرح خوراک روزانمو پرسید و روک گفت تا الان اشغال خوردین

قبلا چندتا تخمک داشتی ؟ یعنی در عرض چهارماه  با این تغذیه که گفتی رسید به 28 تا؟  هیچ دار ...

من تنبلی تخمدان دارم نمیدونم چند تا تخمک داشتم.رفتم برای ای وی افدارو برای تحریک تخمدان که صد در صد میدن. من شکمم اب اورد از بس تخمکام زیاد شدن. مسلما داروها هم خیلی موثر بودن

2731
من مرکز ابن سینا رفتم قبل از ای وی اف خودشون فرستادنم متخصص تغذیه نمیدونم به چه دلیل. ولی وفتی رفتم ...

آهان ممنون

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740
نمیدونم والله ولی میدونم این روشها هم برای خودم هم برای همسرم که اسپرماش افتصاح بودن از همه لحاظ موث ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5252183/جمع-اقدامی-های-عزیز-پیش-به-سوی-مادرشدن

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
عزیزم تخمک اهدایی مگه همون ای وی اف نیس ؟

تخمک اهدایی باید از یه شخص دیگه تخمک بگیرن بعد میره تو پروسه ای وی اف

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
نمیدونم والله ولی میدونم این روشها هم برای خودم هم برای همسرم که اسپرماش افتصاح بودن از همه لحاظ موث ...

مرسی عزیزم اکثر مشکلات هورمونی همینا هست که گفتی تغذیه خیلی موثره

یعنی میشه که بشه