2726

سلام.

من میخوام ivf و تعیین جنسیت انجام بدم ولی دکتر گفت ذخیره تخمدانت خیلی کمه و شانسی نداری . گفت هر ماه فقط ممکنه یک تخمک داشته باشی که ممکنه تبدیل به جنین نشه.

حالا به نظرتون چیکار کنم که تعداد تخمکم زیاد بشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توروخدا ب منم بگین منم فقط 26سالمه ولی ذخیره ندارم 😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

من خواستم میکرو کنمواول رفتم متخصص تغذیه برای افزایش تخمک.سه چهارماه قبل شروع کردم.اول بگم من لاغرم شکم خیییلی کوچولویی داشتم که دکتر گفت همینم تاثیر داره رو تخمک پس شروع کردم به پیاده روی و حلقه زدن که شککم اب شه. دوم همه چیز ارگانیک میخوردم. مثلا رب خودم درست میکردم ابلیمو خودم. تخم مرغ محلی عسل درجه یک بجای مربا کلا کنسرو نمیخوردم شیرمحلی کیک خونگی وهرچیز دیکه ای که الان یادم نمیاد.و اینکه خرما عسل کنجد موز شیره و چیزای گرم و مقوی زیاد میخوردم .روز تخمک کشی ۲۸ جنین تشکیل شد همه تعجب کرده بودن . ولی من همه ی نکات متخصص تغذیه رو رعایت کردم . امیدوارم بدرتون بخوره 

مثل من همه امیدم به ای وی اف هست که بعضیا میگن نتیجه نگرفتن

ب من دکتر گفت ای وی اف هم انجام نده چون اصلا ذخیره ای نداری برو واسه تخمک اهدایی که شوهرم راضی نمیشه 😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

پفک چیپس چزای اینجوری رو کامل قطع کردم. و در کل اگه شکم دارید هرجور شده ابش کنید پیاده روی خیلی رو تخمک موثره گرمیجات خیلی خوبه. مثلا تو غذاهاتون بیشتر از دارچین و اویشن استفاده کنید زعفران. مرغ و برنج سرد هستن همینا باعث اکثر بیماریهان. توی برنج زعفران کمی بریزید. توی مرغم دارچین سیر زعفران بزارید سردیشو میگیره.

من خواستم میکرو کنمواول رفتم متخصص تغذیه برای افزایش تخمک.سه چهارماه قبل شروع کردم.اول بگم من لاغرم ...

ممنون از راهنمایتون فقط ببخشید متخصص تغذیه برای تخمک با متخصص های تغذیه دیگه فرق داره یانه مثلا من هرجابرم بگم واسه چی راهنماییم میکنن 

ممنون عزیزم

2706