2737
2734
عنوان

برای افزایش تعداد تخمک باید چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14176 بازدید | 43 پست
من خواستم میکرو کنمواول رفتم متخصص تغذیه برای افزایش تخمک.سه چهارماه قبل شروع کردم.اول بگم من لاغرم ...

عزیزم به نظرت من هم برم متخصص تغذیه با همین کارایی که شما انجام دادی انجام بدم؟

یعنی میشه که بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظرت من هم برم متخصص تغذیه با همین کارایی که شما انجام دادی انجام بدم؟

شما اگه مشکل تخمک داری. اگر قصد داری زود باردار شی از الان خوردنتو تغییر بده و حتمو اگه شکم داری ابش کن هیچ ضرری نداره 

2731
آها یعنی شما میخواستی از تخمک خودت بگیری درسته؟

من ذخیره ای ندارم که بخام تخمک بگیرم 

میخاستم از یه نفر دیگه اهدایی بگیرم که شوهرم موافق نیست

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
شما اگه مشکل تخمک داری. اگر قصد داری زود باردار شی از الان خوردنتو تغییر بده و حتمو اگه شکم داری ابش ...

من پریود نمیشم تخمکی نیست که پریود ایجاد بشه . باشه عزیزم از الان شروع میکنم همین کارا رو که گفتی انجام میدم

یعنی میشه که بشه
2738
چرا موفق نیست ؟ راه حلش تخمک اهدایی هست

دوست نداره هرچی هم صحبت میکنم میگه مهم خودتی چه با بچه چه بی بچه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
من مرکز ابن سینا رفتم قبل از ای وی اف خودشون فرستادنم متخصص تغذیه نمیدونم به چه دلیل. ولی وفتی رفتم ...

عزیزم دکترت تو ابن سینا کی بود ؟ راضی بودی؟ من بدون مشکل فقط برای تعیین جنسیت رفتم فقط ۴ تا تخمک کشیدن اونم فقط ۱ جنین تشکیل شد  

من خواستم میکرو کنمواول رفتم متخصص تغذیه برای افزایش تخمک.سه چهارماه قبل شروع کردم.اول بگم من لاغرم ...

افرین به اداده ت 🥰

شیر و تخم مرغ محلی از کجا تهیه میکردی ؟

تهرانی؟

خوشحال باش، چون نقشه های خدا از خواسته های تو قشنگتره 🥰