2733
2734
عنوان

سگ می‌خوام مامانم اینا نمیخرن برام ☹️☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 5314 بازدید | 94 پست

خيلى مراقبت ميخواد

خيلى جاها نبايد برى

با سگ نميشه تو مكانهاى عمومى پاساژ و ...رفت من داشتم واقعا واسه تربيتش و جاى جيشش خونمون و به فنا داد

مثلا رستوران و شام نميشه برين و كنترلش كرد راحت و نميشه بزاريش تو ماشين

زياد نبايد خونه تنها بمونه

آزادى عملت و ب كل ازت ميگيره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم شما مومویا🤭

خووووووووو

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

من مامانم سرکار میرفت گربه های حیاطو میاوردم تو اتاقم 

🤭🤭

دیگه وقتی متوجه شد نگم چی شد که کلا از هرچی حیوونه زده شدم 

محاله بذاره سگ و گربه بگیرم ولی خب تو اگه خیلی دلت میخواد شرط بذار که امتحانی چیزی رو اگه خوب دادی قبول کنن 🤕🤕

خب خانواده ی شما معتقد به نجس بودن سگ هستن نمیتونی اعتقادشون رو عوض کنی که! 

اگر باغ یا خونه باغ داشتین خوب بود میشد اونجا نگهش داشت

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

خانواده شوهرمن که به سگ نمیرسن سگشون همیشه هپلی بوی گند میده نمیدونم واسه چی سگ گرفتن بخدا وقتی میرم خونشون نمیتونم یه لیوان آب بخورم باورتون میشه تو همون ظرفی که خودشون غذا میخورن به سگشون غذا میدن

خانواده شوهرمن که به سگ نمیرسن سگشون همیشه هپلی بوی گند میده نمیدونم واسه چی سگ گرفتن بخدا وقتی میرم ...

وایییی🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2706