2733
2734

یه سگ دیدم خیلی تو دلم رفت هرچی ب مامانم میگم میگه نجسه و اینا سر گربه ها و مرغ مینا هم همین قضیه داشتیم ولی اینبار بابامم مخالفه بابام با مرغمینا مخالف نبود گربه هام تو حیاطن خیلی دوست دارم یه سگ بخرم تو این قرنطینه پوسیدم بخدا 

تاحالا کسی مشابه من بوده که مامان باباش راضی بشن؟اگه اره چطوری ؟

۱۷سالمه شرایطم جوری نیست که بتونم برم سرکار یا متاهل باشم ک تو خونه خودم بیارم

عجب بابا عجب

باغ وحش میخای راه بندازی مگه؟ 😅

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیاری فرداش خودشون بیشتر از تو عاشق سگه میشن

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         
2731

چه خبره گربه،سگ،مرغ مینا؟😜😂😂

بیاین تایپیکم بازی شهربازی🤩🤩🤩🤩

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

منو دختر دو سالمم عاشق هاپوییم ..ولی باید قطع رابطه کنیم با خانواده ها تا بتونیم به خواستمون برسیم که نمی ارزه😄

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

من‌ با نگهداری سگ در منزل مخالفم چون به هرحال نجسه؛

البته بعنوان یه موجود زبان بسته و باوفا خیلی دوستش دارم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

خب پس زیاد اذیت نکن 

یه چیزی تو اینستا میبینین سریع دلتون نخواد 

امکانات نگهداری از سگ خیلی گرونن و متنوع 

تو این گرونی انقد به پر و پاشون نپیچ 

بده یه تیکه جهاز بخر بجاش برات می مونه   

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2706