2733
2739
عنوان

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

| مشاهده متن کامل بحث + 9287 بازدید | 346 پست
این دوست داشتن نیست داداش در دوست داشتن واقعی هیچ حساب و کتابی نیست هیچ شمارشی در کار نیست شما هم ...

آفرین منم میگم وظیفمه ولی اون چه مسولیتی داره در قبال من?

عاشقتم خدا.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم مرد میره آلو ورا میخره میگه بزن صورتت و هی یادآوریت کنه? کدوم مرد دم به دیقه کمک زنش ? کدوم م ...

حس میکنم اونقد بهش گفتین به خودت برس که اعتماد به نفسشو آوردین پایین،

بهتره وقتی میبینین به خودش میرسه خوشحالیتونو نشون بدین که تشویق بشه

و از حرفاتون مشخصه خودتونو ازش سر میدونین که این احساس خاه نا خاه به شدت در زندگی تاثیر میذاره و بدون اینکه شما بفهمید ذره ذره زهر خودشو میریزه

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
شوخی نگیرید دیگه من حالم خوب نیست خدایی 

شوخی چی برادر بخدا نزدیک به اخلاق منه .فک کنم شوهر منم اینجا عضو شه اونقدر ازمن بگه که تمومی نداره .راهکارهای اون آقا رو استفاده کن اوشون در زندگی خیلی موفق ان .فک کنم کمک خوبی براتون بشه. 

2731
حس میکنم اونقد بهش گفتین به خودت برس که اعتماد به نفسشو آوردین پایین، بهتره وقتی میبینین به خودش می ...

اره باید خر کیف شم تا جوگیرشه ببخشیدا

اونقدر تعریفش کردم خودش هنگ میکنه جلوبقیه همه فامیلشان بهش میگن خدابده شانس!

من تو خیلی چیزا سرم ولی سرش نزدم 

عاشقتم خدا.....
2738
شوخی چی برادر بخدا نزدیک به اخلاق منه .فک کنم شوهر منم اینجا عضو شه اونقدر ازمن بگه که تمومی نداره . ...

خودتو تغییر بده مث من سرد نشه اقاتون

اره تو خصوصی حرفیدم کلی اقا محمدرضا نسبت به سنش خیلی حالیش

عاشقتم خدا.....

به نظر من خانم شما تودلش یه چیزی هست که نمیتونه بگه،یا قبلاً کس دیگه ای رودوست داشته یا اینکه از شما خوشش نمیاد،وگرنه هیچ خانمی اینکاراروکه شما میکنیدو بدون پاسخ نمیذاره،آقای تکپر شوهرمنم عین شماست دقیقا مثل شما،درسته منم مثل خانم شما اولاش خیلی ناز میکردم ولی اون لباس پوشیدن اینا که دیگه هرخانمی عشقه لباسه،بایدخوشحال میشد نه اینکه قدرنشناسی بکنه،یک جای کار میلنگه،

به نظر من خانم شما تودلش یه چیزی هست که نمیتونه بگه،یا قبلاً کس دیگه ای رودوست داشته یا اینکه از شما ...

نه خوشی زده زیر دلش به خدا قسم

من همه جوره سعی کردم کمش نزارم 

تنبلی جای خودش ولی دنبال تغییر پیشرفت نیست

من اونقدر براش چیزی میخرم چندتا مغازه دار سایزش میدونن از سابقه خریدم

البته وظیفمه ولی خیلی اقاها شوتن تو این قضایا

عاشقتم خدا.....

دقيقا منم ٣روز يادم ميمونه چرا؟! چون من اصولا ادم دلبسته و علاقمندي نيستم. اول خودم واسم مهمه(خوب يا بد؟!) بعد خواسته شوهرم. سركار ميرم و خوب خستم عصرا. خودمو سرتر از اون مي بينم. حتي متاسفانه يه وقتايي مث احمقا پشيمون ميشم از ازدواج باهاش، با اينكه اخلاقاش مث شماست. 

هميشه دور درس و كتاب بودم و تو جامعه موفقم ولي در زمينه همسرداري خير، هرچند اشپزي و خانه داري اوكي ام

ولي به نظرم همسرمم خيلي حساسه ، خب با اين تفاسير اونم بايد كوتاه بياد كه هي واسش رنگ به رنگ بچرخم.

2706