2737
2734
عنوان

خودم کردم که لعنت بر خودم باد

| مشاهده متن کامل بحث + 9287 بازدید | 346 پست
من فك كنم شما حساسين و احساساتي  شوهر منم اگه بخواد داستان بگه حرفاش عين شماست  

احساساتی هستم ولی حساس به نظافت نزاکت نظم انضباط هستم

ظرفارو تلنبار میکنه دوتالگن پر میشه آخر خودم میرم میشورم

عاشقتم خدا.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه خوشی زده زیر دلش به خدا قسم من همه جوره سعی کردم کمش نزارم  تنبلی جای خودش ولی دنبال تغییر ...

فقط ميتونم بگم امر همسرتون مثل منه، اصلا شما سرد نشين. 

من هميشه به شوهرم ميگم كه من با تو ازدواج كردم و خصوصيت تو پسنديدم و اگر از يكي مثل خودم خوشم مي اومد ميرفتم با اون اخلاق ازدواج ميكردم. من از همين روحيه حواس جمعي و خانواده دوستيت خوشم مياد هرچند من سرد و داغونم. اميدوارم قبول كرده باشه🤭😅

مثلاً دیروز قرص داشتم که باید میخوردم،شب ازسرکاربرگشته میگه قرصتو خوردی میگم نه یادم رفت،برام قرصو آورده میگه بخور،منم گذاشتم زمین یادم رفت بعدش بخورم،صبح بهم میگه بازم که قرصتو نخوردی باناراحتی،منم یکم اعصابم بهم ریخت میگم نخوردم که نخوردم به توچه،زود بهم برمیخوره یکی یکم بایه لحن دیگه حرف بزنه،شاید خانم شما هم مثل منه،ولی اینم بگم من همه جا پشتش بودم،و اگه ببینم بهم نیازداره حتماً کمکش میکنم،ولی اگه یه ذره لج کنه هزار برابرش لج میکنم

اره باید خر کیف شم تا جوگیرشه ببخشیدا اونقدر تعریفش کردم خودش هنگ میکنه جلوبقیه همه فامیلشان بهش می ...

پس برید یقه فامیلو بگیرید چون مقصر اونا هستن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2740
نه خوشی زده زیر دلش به خدا قسم من همه جوره سعی کردم کمش نزارم  تنبلی جای خودش ولی دنبال تغییر ...

بله حق باشماست،به نظرمن یه مدت یه کاری کنین که انگارمثلا ازش سردشدین،ببینین واکنشش چیه، بزارین یه کم احساس خطر بکنه،مثلا وانمود کنین که دیگه هیچی براتون مهم نیست،دیگه نه کمک کنید،نه چیزی براش بخرین و نه خواسته ای داشته باشین، بخدا این جواب میده،اگه اینکاروبکنین برامن دعا میکنین

احساساتی هستم ولی حساس به نظافت نزاکت نظم انضباط هستم ظرفارو تلنبار میکنه دوتالگن پر میشه آخر خودم ...

به نظر من چون میدونه شما حساسی و خودت میشوری ظرفارو تلنبار میکنه کلی هم تو دلش ذوق میکنه میگه نهایت نشورم چیزی اتفاق نمی افته خودش میاد میشوره وبه عنوان وظیفش نگاه میکنه نه قدر دانی ازشما چیزی که میگن محبت از حد بگزره.......شده زندگی شما 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
یکم تغییر رفتار و دور شدن باعث میشه فکر کنه و قدرتونو بیشتر بدونه و بعد خودش نزدیک میشه 

اره اینکار کردم چند روز 

رفت تیپ زد 

اون لباسی که خریدمو پوشید رژه رفت و بعدش غرورش ااجازه نداد پس زد منم گفتم نمازت قبول نیست

عاشقتم خدا.....
اره باید خر کیف شم تا جوگیرشه ببخشیدا اونقدر تعریفش کردم خودش هنگ میکنه جلوبقیه همه فامیلشان بهش می ...

د

زندگی تو یه تاپیک اونم وقتی همسرتون نیست از خودش دفاع کنه قابل قضاوت و کمک و نیست

ولی اگه فرض رو بزاریم بر اینکه شما صددر صد درست میگید بهترین روش همونه که یه مدت سردی کنید،لباس نخرید زیاد تعریف نکنید خودش کشیده میشه سمتتون

(ولی اونجا که گفتید به سرم میزنه خیانتکنم خیلی حرف زشتی بود این همه خانم با بدبختی دارن زندگی میکنن و تاپیک میزنن هیچ کدوم به سرشون نزده خیانت کنن برن به عشق و حال خودشون برسن)

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2706