2733
2734
عنوان

جاری بیشعورم بدون اینکه منو در جریان بزاره برام خونه تکونی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 6007 بازدید | 192 پست

یا خدا من  فرضشم میکنم جیغ میزنم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینکارو نمی‌پسندم

هرچقدر هم طرف نیتش خیر باشه.....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728
عزیزم یکی بدون اجازه وارد خونت بشه بدت نمیاد؟ من خواهرم بدون اجازه بره سر وسایلام اینقدر حرصم درمیاد ...

وقتی کلید بدی دست کسی شاید یه سر بره خونه و ببینه گردوخاک نشسته. اون لحظه فکر نکنه شاید تو بدت بیا هدفش فقط کمک باشه. ن اگر برام همچه کاری کنه چرا ناراحت بشم؟؟؟ 

استارتر در کل جاریت چه جوریه ؟ اهل کار خونه و کمک هست ؟ یا میخواسته تو را کثیف جلوه بده ؟ با نطر زنگ بزن و خیلی تشکر کن ولی خیلی تعجب کن و بگو فکر نمیکردم پدر شوهر کلید را به کسی بدن اخه من خیلی معذب میشم که خودم نباشم و یه نفر بره خونه ام و من به روش خودم دوست دارم تمیز کاری کنم حتی اگه چند سال یه بار باشه  و گله کن و تو شوخی بگو کاش حالا که رفتی تمیز کاری میدونستی من تو این خونه نبودم و به مادر شوهر نمیگفتی خونه کثیف بود ...و در جااای دیگه حسابی به شوهرت احترام بذار ولی قفل را عوض کن و اگه مجبور شدید فقط به پور شوهرت بده و بگو پدرجان من نیستم یه وقت وسیله شخصی تو خونه داشته باشم لطفا به کسی ندید 

عزیزم یکی بدون اجازه وارد خونت بشه بدت نمیاد؟ من خواهرم بدون اجازه بره سر وسایلام اینقدر حرصم درمیاد ...

اره واقعا ... اگه با هم صمیمی بودن که بخواد سورپرایز کنه بعدش به خودش زنگ میزد میگفت رفتم خونتو تمیز کردم  نه اینکه مادرشوهر زنگ بزنه به پسرش بگه

2740

بچه ها این جاریم با مادرشوهرم با هم زندگی میکنن. جالا کار ندارم نیتش خیر  بوده یا شر ولی این جاریم بشدت دروغگپیه و از کاه کوه میسازه. معمعنم کل طایفه رو حار داده که فلانی خونش فلان قد کثیف و اه و پیف بود و ...

برای همین دارم میترکم

دستش دردنکنه ولی حریم خصوصی هم درنظربگیر.بایدقبلش زنگ میزد میگفت میخوام این لطفودرحقت بکنم وخونتو تم ...

دقیقامن خودم کلیدبه کسی نمیدم حتی مامانم...وقتی کلیدبدی مجوزهمه چی رومیدی دیگه مقصرخودشه به اون فحش نده ♥️

شاید جاریت از سر خیر خواهی اینکار رو کرده 

ولی من خودم یه اخلاقی دارم 

بدون اجازه من به کوچکترین وسیله ام دست بزنن خیلی خیلی عصبی میشم چه برسه برن خونمو خونه تکونی کنن بهم نگن  دیوونه میشم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
وقتی کلید بدی دست کسی شاید یه سر بره خونه و ببینه گردوخاک نشسته. اون لحظه فکر نکنه شاید تو بدت بیا ه ...

من که حتی طرف نیتشم خیر باشه نمیپسندم این کارو ،هرکی میخواد باشه برام فرقی نمیکنه خیلی رو وسایلم حساسم