2733
2739

سلام بچه ها.

من به واسطه شغل شوهرم دوساله از شهرمون اومدیم شهری که حدود شش ساعت دوره. شهر خودمون یه اپارتمان داریم که همینجوری درشو قفل زدیم و کل وسیله ها و جهیزیم هنوز اونجان.( اینجا سازمانی دادن بهمون ). شوهرم کلید اپارتمان رو داده بود ننه ش که نکنه لازم بشه برای ترکیدگی لوله ای یا قبضای شارژ اسانسور و .. که میاد.

تا اینجاش که مشکلی نیست. دیشب مادرشوهرم خندان به شوهرم زنگیده که فلانی ( جاریم ) دستش درد نکنه رفته کامل خونه تکونی کرده و لحاف تشکهایی که زنت چن ساله نشسته رو شسته و ...

شوعرمم از مامانش و زن داداشش تشکر میکرد.

بنظرتون بدون اینکه بهم بگن همچین کاری کردن رو فراموش کنم یا بهشون بزنگم و چی بگم؟

چه عجیب

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو مرسی چه کاری بود کارگر میگرفتم ...  

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738

گوه خوردن بدون اجازه رفتن تو خونت😐🌈

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2706