2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره باید برین مدارک رو ثبت کنین برید مسکن و شهرسازی کدوم شهری وچه سوال دیگه ای داری

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2738
ما خونه نداریم خونه پدرشوهر مبشینیم عایا به مام تعلق میگیره؟

اره به همه کسانی که مسکن اولی باشن و هیچ زمین و خونه ای به اسمشون نبود واز مسکن های قبل دولت هم استفاده نکرده باشن

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
ثبت نام کردن برای مستاجر ها ک خونه بدن بهشون قسطی 

هنوزم هست؟؟ما هم میتونیم ثبت نام کنیم؟پول خونه رو چحوری باید بدیم؟؟؟  واین که ما خونه پدرشوهرم میشینیم به ما تعلق میگیره؟خدا کنه تعلق بگیره بریم از اینجا زندگیمو دارن خراب میکنن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اره به همه کسانی که مسکن اولی باشن و هیچ زمین و خونه ای به اسمشون نبود واز مسکن های قبل دولت هم استف ...

کجا باید ثبت نام کنیم .پول خونه رو چجوری باید بدیم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
همدانیم یعنی الان ب اسممون دراومده ک پیام داده یا کلا ب همه پیام میده؟

خب الان برید کافی نت مدارک هم شناسنانه خودت و شوهرت وکارت ملی ببرین که براتون ثبت کنن بعد ثبت باید برید مسکن وشهرسازی که بهتون بگه تعلق میگیره ویه کاغذمیده برید محضر بعد تحویل بدید بعدم باید ۴۰تومن اول پول بدید فکرکنم 

کجا باید ثبت نام کنیم .پول خونه رو چجوری باید بدیم

عزیزم الان دیگه فکرنکنم بشه ثبت نام کرد قبلا اعلام کردن هرکی میخواست ثبت نام کرد واینکه اولش حدود ۴۰پول میدی بقیه هم ۱۲ساله هرماه ماهی یک و خورده ای قسط

2706