2737
2734
همدددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااااااااانننننننننننننننننننننننننن

همداننن.خوب گلی من مشهدم تو این همه درس خوندنم زیر ۱۶ نداشتم 😊😂😂برو برو یه دوش اب سرد بگیر 

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اره بابا رفتم دیوانه کننده بود دیگه نمی خوامت تخصص بگیرم شوهرم تخصص مغز و اعصاب داره  شوخی نیس ...

خب شاید چیزخورت کرده شوشو نرونا نرمال نییستنا الان 

حلالم کنید و خدانگهدار   
بنده خدا صاحب این کاربری ی روز می گفت دخترم دیوونه نشه انقدر درس می خ.نه فکر کنم بالاخره دیونه شد..ش ...

فکرکنم شوخی میکنه عزیزم جهت خنده اس .😂ولی لامصب وانمیده

زاده بهار .😎عاشق زندگی .

بنظرم داشت شوخی می کرد ولی رفت تو نقشش نمی تونه دراد دیگه باید بخوابه یه دور تنظیم بشه

حلالم کنید و خدانگهدار   

ده بار گفت که برای خنده اس 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706