2737
2739
عنوان

اگه مامان من جوونیش تو این سایت بود ما بدبخت میشدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 33 پست

منم حدود ۲۰ساله دارم زندگی میکنم و باور دارم با همه مشکلاتی که توی زندگیمون هست،اگر جدا میشدم کلی خوشی و شادی رو از دست داده بودم.

کدوم زندگیه که بی مشکل باشه!؟

اصلا از کجا معلوم بعد طلاق دیگه مشکلی وجود نداشته باشه!!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو زندگيت خوبه و راضي هستي ولي مامانت فداي شما شده چند بار دنيا مياد؟

برای من مادر خوشبختی بچه م حتی باحال بد خودم خوشبختی محضه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
تو زندگيت خوبه و راضي هستي ولي مامانت فداي شما شده چند بار دنيا مياد؟

واقعا منم موافقم

جوونیش رو فدای بچه هاش کرد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
نه بابابچه طلاق هیچوقت نمیتونه عمیقاخوشحال باشه تواطرافیانم زیاددیدم

هیچوقت؟؟؟ 

خب اینکه تو تو اطرافت بچه ی طلاق خوشحال ندیدی دلیل نمیشه که بچه ی طلاق موفق و خوشحالی وجود نداشته باشه 

خیلیاشون فقط با جدایی مادر و پدر ارامش واقعیو پیدا میکنن

برای من مادر خوشبختی بچه م حتی باحال بد خودم خوشبختی محضه 

من خودمم مادرم

تا وقتي خودم شاد و خوشبخت نباشم نميتونم مادر شادي باشم

اينم نظر منه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
هیچوقت؟؟؟  خب اینکه تو تو اطرافت بچه ی طلاق خوشحال ندیدی دلیل نمیشه که بچه ی طلاق موفق و خوشحا ...

دیگه خب منم تواطرافم زیاددیدم واینام بخشی ازجامعه هستن...طلاق عواقب بدی داره ومتاسفانه تواین سایت خیلی تشویق به انجام اینکارمیشه که درست نیست

مامانم

نه تباه نشد 

مذهبیه و اعتقاد داره خدا صبرشو پاداش میده 

اصلا هم ناراحت عمرش نیست، چون با خدا معامله کرده 

طبق آیه قرآن 

"وَالَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَنُبَوِّئَنَّهُم مِّنَ الْجَنَّةِ غُرَفًا تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا نِعْمَ أَجْرُ الْعَامِلِينَ • الَّذِينَ صَبَرُوا وَعَلَى رَبِّهِمْ يَتَوَكَّلُونَ؛[۸][۹]و کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام دادند، آنان را در غرفه ‌هایی از بهشت جای می‌ دهیم که نهرها در زیر آن جاری است جاودانه در آن خواهند ماند چه خوب است پاداش عمل‌کنندگان! همانها که (در برابر مشکلات) صبر (و استقامت) کردند و بر پروردگارشان توکل می‌ کنند.» 

مسلما من به عنوان بچش آرزوم بود مامانم خوشبخت ترین زن دنیا می‌بود ولی مشکلات زندگی مامانم هم این چیزا بود. 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738

مامان من تو زندگیش مشکل نداشته وگرنه مطمئنم خیلی راحت جدا میشد 

اگر مشکل داشت و به خاطر من میموند راستش هیجوقت نمیبخشیدمش که خودشو نادیده گرفته 🤷‍♀️🤷‍♀️

خیلی فداکاری بزرگیه کار مادرتون 

شاید اگر از احساس واقعی خودشون باخبر باشید نظرتون عوض بشه مادر من هم در این سایت هست البته

احساس واقعیش اینه که با وجود مشکلات ساخت و این یه موفقیته

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

مادرت عمر و جوونی و زندگیی که میتونست خیلییی براش خوب باشه و خیلی توش خوشبخت باشه رو فدای شما کرد 

که البته شاید برای تو خوب بوده باشه ولی برای مادرت اصلا خوب نبوده و نیست

بنظرم شما خود خواه هستی 

چون میگی خداروشکر که مامانم کلی سختی رو تحمل کرده و له شده ولی تحمل کرده بخاطر من و من الان خوشبختم 

بستگی به زنشم داره 

مامان دوستم طلاق گرفته 

بخدا شیر زنه کیف میکنم زندگیشونو میبینم 

اگه زنی قراره طلاق بگیره بعد بره گوشه خونه پدرش بشینه منت پول پدرش سرش باشه و باز ازدواج کنه چون نون خور اضافیه و بره با یه نامرد دیگه همون با شوهر اولی بمونه خیلی بهتره

زنی که عرزه نداره نباید طلاق بگیره

مامانامون هردو همسنن 

مامان اون فعال و جوون شیک و پیک مادر من شکسته و داغون و گوشه نشین

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706