2733
2734
عنوان

اگه مامان من جوونیش تو این سایت بود ما بدبخت میشدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 33 پست

متوجه نمیشم برداشت من ازحرفات اینه خداروشکر کسی مامانمومتوحه نکرد ک چقد داره سختی میکشه و براهمینم مجبورشد تحمل کنه وخداروشکر ک تحمل کرد ک من خوشبخت باشم!

نمیدونم شاید من اشتباه فهمیدم واقعا

مادرت عمر و جوونی و زندگیی که میتونست خیلییی براش خوب باشه و خیلی توش خوشبخت باشه رو فدای شما کرد&nb ...

هیچوقت زندگی خیلی خوب نیست 

این واقعیته که به من هم یاد داده

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس واقعیش اینه که با وجود مشکلات ساخت و این یه موفقیته

ان شاء الله که همیشه حال دلشون خوب باشه

ولی در بیش تر مواقع مادرها با گذشتن از خودشون فداکاری های زیادی برای فرزندانشون انجام میدن 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
من خودمم مادرم تا وقتي خودم شاد و خوشبخت نباشم نميتونم مادر شادي باشم اينم نظر منه

بله منم تو برهه ای از زندگیم خیلی مشکل داشتم تا جایی که چهل روز با شوهرم قهر بودم و ندیدمش مشکلات مالی خیلی زیادی هم داشتم شرایط طوری بود که دوست خواهرشوهرم احتمالا از طرف خواهرشوهرم بهم گفت چرا جدا نمیشی خواهرشوهرم همیشه هوای منو داشتن تا شوهرم چون خودشون زندگی خوبی نداشتن همیشه حقو به خانما میدن به هرحال من به خاطر بچه م تحمل کردم و موندم خداروشکر کم کم همه چی داره درست میشه اگر جدا شده بودم بچه م ضربه می‌خورد و خودمم معلوم نبود وضعم از الان بهتر بود یا نه 

ولی خوب ی زمانی هست مرد جوهر خوبی نداره  دست بزن داره خسیسه چشم ناپاکه خاینه و ازین چیزا من اون موقع طلاق و توصیه میکنم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728