2733
2739
عنوان

چطوری میتونیم کسیوکه دوسداریم جذب خودمون کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 29 پست
خواهرت الان عقلشو واقعا از دست داده.اگه دیدی داره خیلی خودشو اذیت میکنه به مامان بابات بگو .چن اونا ...

اخه اگ ب پدرم بگم ک خیلی بدمیشه چون اون از رابطه دوستی واینا متنفره وحساسه میترسم براش بدبشه ینی الان حالش یجوریه ک حالامن ب اون نگفتم ولی یه لحظه زد بسرم ب پسره بگم بابا دوستداره اگ میخایش واقعا درستش کن نمیدونم واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اگ ب پدرم بگم ک خیلی بدمیشه چون اون از رابطه دوستی واینا متنفره وحساسه میترسم براش بدبشه ینی الا ...

نه شما که باز داری حرف خودتو میزنی.اول به مامانت بگو بعد مامانت به بابات بگه.ببین الان خواهرتو نجات ندی دور از جون از دستش دادی.وبرای مامانت هم توضیح بده مامان حالش خیلی بده.تورو خدا مراعات کنین

باید شوهرش بدید 😐😐 از فکر اون در میاد کافی محبت از سمت دیگری جذب کنه

اتفاقا خاستگارم داره ولی حتی چایی ام نمیاره چ برسه ازدواج میگ فقط اون نمیدونم چی داره واقعا

2731
اتفاقا خاستگارم داره ولی حتی چایی ام نمیاره چ برسه ازدواج میگ فقط اون نمیدونم چی داره واقعا

اگه خواستگار داره .ازدواج کنه بهتره ولی اول بهش بفهمونین.اون تو رو نمیخواد .این براش حل بشه خودش فراموشش میکنه

نه شما که باز داری حرف خودتو میزنی.اول به مامانت بگو بعد مامانت به بابات بگه.ببین الان خواهرتو نجات ...

مادرم میدونه ک درارتباط بودن اخه مشکل اینه اجیم مبگ من مقصربودم ک بهم خورده اخه میدونی اینم واقعا کارش درست نبوده بدون اینکه بمن بگ رفته پسره رو با خط دوستش امتحان کرده اونم پانداده بود از اون طرف دوستشم شماره پسره رو حفظ کرده بود الان رفته باپسره حتی بهش گفته بود من باهات سکسم میکنم من خودم باپسره حرفزدم گفتم چرااینکاروکردی گف خواهرت هنوزبچس میره بادوستای هرزه مگ اون صاحب نداره مگ من نگفتم بهش نروبااین دخترا خلاصه گف دیگ نمیخامش

اگه خواستگار داره .ازدواج کنه بهتره ولی اول بهش بفهمونین.اون تو رو نمیخواد .این براش حل بشه خودش فرا ...

هزاربارگفتم ولی این دوستداره همش خودشوخوردکنه بلکه اون راضیشه فککرده مث فیلماس

2738
هزاربارگفتم ولی این دوستداره همش خودشوخوردکنه بلکه اون راضیشه فککرده مث فیلماس

برگشت دوباره کار درستی نیست .دم پسره گرم که گفته برو دیگه نمیخوامت وگرنه هر پسر دیگه ای بود اول استفادشو میکرد بعدا ولش می کرد.فقط مواظبش باش .دوره اش تموم بشه حل میشه

بخدا دوماه دارم اینکارارومیکنم تاچن روز پیش بزور دوام اورد دیگ نصف شبی بهش پیام داده بود ک اره برگرد ...

ببین از طرف به خواهرت سلام برسون بگو یه قانونی هست میگن این نشد یکی دیگ😂😂بخدا پسرای لاشی چین ک کسی بخواد به خاطرشون ناراحت بشن

منم بهش میگم ولی کوگوش شنوا میگ نه دوسمداره الانم سر لج افتاده وفلان اصن فایده نداره ک همش میگ یااون ...

یه مدت که بگذره خوب میشه اون الان کلش داغه

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
2706