2737
2734

سلام دوستان خوبین خواهرم عاشق یه پسری شده بعد الان مدتیه کات کردن تقریبادوماهه الان ب پسره پیام داده ک برگرده و دوباره رابطشونوادامه بدن ولی اون پسش زده اینم حالش خیلی بده نمیدونه چیکارکنه دوباره همه چی درسشه میشه راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه راهی داشت که این همه شکست عشقی به گامون نمیداد😑😑😑😑

ایناقبلا رابطشون خوب بود البته تقصیرخواهرمم بود ک بینشون بهم خورد الانم داره تلاش میکنه درسشه ولی نمیدونه چجوری

ایناقبلا رابطشون خوب بود البته تقصیرخواهرمم بود ک بینشون بهم خورد الانم داره تلاش میکنه درسشه ولی نم ...

پسره دلش با این باشه میاد هیچ اقدامی هم لازم نیس باور کن

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
2738
پسره دلش با این باشه میاد هیچ اقدامی هم لازم نیس باور کن

منم بهش میگم ولی کوگوش شنوا میگ نه دوسمداره الانم سر لج افتاده وفلان اصن فایده نداره ک همش میگ یااون یاهیچکی

واااای نگو خواهر امیدوارم درسشه چون حالش واقعا بده

دوست عزیز به جای اینکه با خواهرت هم کاسه شی و بخوای کارشو درست کنی.خواهرانه راهنماییش کن بگو دنیا به آحر نرسیده.ببین منو داری .مامان و داری .بابارو داری .چیزی که زیاده پسر .باهاش برو بیرون فکرشو مشغول کن تا دوره افسردگیش طی بشه

دوست عزیز به جای اینکه با خواهرت هم کاسه شی و بخوای کارشو درست کنی.خواهرانه راهنماییش کن بگو دنیا به ...

بخدا دوماه دارم اینکارارومیکنم تاچن روز پیش بزور دوام اورد دیگ نصف شبی بهش پیام داده بود ک اره برگرده 

راستی اگه دوباره هم پسره اومد گفت فکر هامو کردم میخوام بیام باهم باشیم دوباره.گولشو نخور چون یه اونم یه دوستهایی داره که میگن برو یه بار کارشو بساز بعد ولش کن.ببین اینایی که میگم واقعیته و اصلا شوخی هم ندارم

راستی اگه دوباره هم پسره اومد گفت فکر هامو کردم میخوام بیام باهم باشیم دوباره.گولشو نخور چون یه اونم ...

وااااای ینی ممکنه اخه الان تقریبا یه هفته ای میشه ولی اون گفته بود دیگ نمیخام باهم باشیم

بخدا دوماه دارم اینکارارومیکنم تاچن روز پیش بزور دوام اورد دیگ نصف شبی بهش پیام داده بود ک اره برگرد ...

خواهرت الان عقلشو واقعا از دست داده.اگه دیدی داره خیلی خودشو اذیت میکنه به مامان بابات بگو .چن اونا میتونن نجاتش بدن. شاید الان خواهر بده بشی ولی بعدش میاد دستتو میبوسه .خداروشکرنذاشتی خودمو حیف کنم.عشق عقل و کامل از بین میبره

2706