2737
2734
عنوان

ترشی های خوشمزه مامانم+عکس

392 بازدید | 13 پست

دست مامان عزیزم درد نکنه😍اینم از ترشی های ما البته اینارو دیروز درست کردیم یکیش ترشی بادمجونه یکیش ترشی گوجه کال امروزم انشالله قراره ترشی گل کلم و لیته و شور و کلم بنفش وخیار شور  درست کنیم که عکس اونارم میزارم😋😅کلا خانوادگی عاشق ترشی هستیم شاید اینا ی هفته ای تموم شه🤣

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شکلاتی خوشبحال بابام چون من ۱۵ سالمه😂😍

دردی که امروز میکشی..لذتیه که فردا حس میکنیمیشه برای بر آورده شدن آرزوهام صلوات بفرستی(ممنونم) عاشق تاپیک های انرژی و ایده هستم💚💚💚صدام بزنید تا بیام

ممنون عزیزا جاتون خالی 😍😋😋😋

اون ظرفشون پلاستیکیه؟  بهتره بزارید تو ظرف شیشه ای چون ترشی سرکه داره و پلاستیک تو خودش حل میکنه

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2740

بله پلاستیکی 

ترشی های گل کلم رو میریزیم تو دبه😄

ولی خب اینارم زود استفاده میکنیم تموم میشه فکر کنم اگه زیاد بمونه اونجوری میشه😙

منم عاشق ترشیم تو ظرفهای خیلی بزرگ درست میکردم همه رو چند ماهه میخوردیم اما چند مدته دندونام خودبخود خورد میشن و میریزن دکترم گفت ترشی دندونا رو داغون میکنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

esraa اگه اینجا بودی یه پیاله میاوردم بخوری🤣

منم عاشق ترشیم تو ظرفهای خیلی بزرگ درست میکردم همه رو چند ماهه میخوردیم اما چند مدته دندونام خودبخود ...

واقعا من دندونام خیلی حساسن خودمم عاشققققققق ترشی ام از همون موقع که شروع به خورد کردن میکنیم میخورم تا اخر دبه🥴

واقعا من دندونام خیلی حساسن خودمم عاشققققققق ترشی ام از همون موقع که شروع به خورد کردن میکنیم میخورم ...

آره دخترم خیلی تو خوردن ترشی و مراقبت از دندونات مواظب باش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
آره دخترم خیلی تو خوردن ترشی و مراقبت از دندونات مواظب باش

بله تاپیک قبلیم راجب دندونامه🤕