2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک دیشبم وقتشه همتون بیاید بگید چیکار کنم +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 74 پست
حالا چ رفتاری کنم بترسه؟ هرچی ساکت میمونم یا از خودم دفاع میکنم بدتر میکنه منم باید بگم هی طلاق میخو ...

عارع بگپطلاق میخای تااونم فکرکنه دوس پسرتودیدی هوایی شدی آفری بهت چ بیفکری واقعاک 

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عارع بگپطلاق میخای تااونم فکرکنه دوس پسرتودیدی هوایی شدی آفری بهت چ بیفکری واقعاک  

خیلی وقت از اون ماجرا گذشته تاپیکشو دیشب دید نگم طلاق مطمئنم بیشتر اذیتم میکنه اینجوری میترسه 

داره حسادت بی جا میکنه من حتی یه ثانیه ام ب اون پسر فکر نمیکنم خب اگه دوسش داشتم با همون ازدواج میکر ...

خنگ نیس ب چشاش اعتماد داره ن گوشاش،چون دیده راجبش حرف زدی اینجا

هیچکس از نبودنت نمیمیره😏فوقش دیرتر میخوابه🤞
2738
خنگ نیس ب چشاش اعتماد داره ن گوشاش،چون دیده راجبش حرف زدی اینجا

ب هرحال باید منو شناخته باشه تو این همه سال تو هرشرایطی پاش بودم معرفتمو دیده اخه حق نداره بهم تهمت بزنه حالا خوبه نوشتم عشقای قبل اون سو تفاهم بود و قدرشو میدونم الان 

پس خودشو چس کرده  بگو هر کاری که تو بگی بکنیم  اگه نمیخوای منو رو راست بگو چرا چرت و مرت ...

میدونم نمیده چون بهتر از من عمرا بتونه پیدا کنه منم گفتم اگه میگی طلاق باشه طلاق این عقد نامه اینم شناسنامه ببر محضر ببین چی  لازمه دیگه ک نبرد

خیلی وقت از اون ماجرا گذشته تاپیکشو دیشب دید نگم طلاق مطمئنم بیشتر اذیتم میکنه اینجوری میترسه 

والاخوددانی دیگ زندگی خودته 

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
ب هرحال باید منو شناخته باشه تو این همه سال تو هرشرایطی پاش بودم معرفتمو دیده اخه حق نداره بهم تهمت ...

مردا خوبیا و محبتارو نمیبینن اما کافیه یذره کج بشی یا اشتباه متوجه شن همه چیزیو میزارن زیرپا

هیچکس از نبودنت نمیمیره😏فوقش دیرتر میخوابه🤞
2706