2726

دیشب تاپیک زدم ترسیده بودم گفتم همسرم یه تاپیک تو نی نی سایتم دیده میگه خیانت کردی درحالی ک ربطی نداشت حالا میذارم اسکرینشو. دیشب میگفت باید طلاق بگیریم تو خیانت کاری تو ب من خیانت کردی اصلا حرف حالیش نمیشد میگفتم کجای این خیانته ببر ب هرکی دوس داری نشون بده خلاصه امروز ک بیدار شدیم شناسنامه و عقدنامه بردم گذاشتم سر پله گفتم برو محضر ببین برا طلاق توافقی چی دیگه لازمه هرکار کردم نبرد 

شوهرم یه اخلاقی داره تو این جور مواقع اگر از راه محبت وارد شی پف میکنه و بدتر رفتار میکنه باید کم محلش کنی حالااسکرین میذارم بعد بگید چ رفتارایی کنم بترسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استارتر عزیز دوستان گلم لطفا این تایپک منو گزارش بزنین هرکی زد بگه صلوات براش 5تاصلوات میخونم خیلی ممنون❤️🌹https://www.ninisite.com/discussion/topic/4887970/کی-تابحال-قرص-مدروکسی-پروژسترون-استفاده-کرده-تورو-خدا-بیاین?postId=151116565

یه حاجت دارم واسه حاجتم{ صلوات} بفرستین هرکی بفرسته از خدا میخوام به تموم خواسته هاش برسه 
2728
حالا مثلا اینو اینجا تایپ نمیکردی چی میشد وقتی میدونستی همسرت چک میکنه نی نی سایتتو

قرار ب چک کردن نبود تو این همه سال یبارم بی اجازه دست ب گوشیم نزده بود حتی دیشب و دیشبم من میدونستم این تاپیکو زدم گفتم اشکالی نداره بخونه چ میدونستم میخواد اینطوری رفتار کنه اخه کجای این تاپیک  مشکل داره من ک گفتم دوسش دارم

قرار ب چک کردن نبود تو این همه سال یبارم بی اجازه دست ب گوشیم نزده بود حتی دیشب و دیشبم من میدونستم ...

🤔

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن
2706