2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک دیشبم وقتشه همتون بیاید بگید چیکار کنم +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 74 پست
داره بهم تهمت میزنه 😒

اره واقعا که مگه تاپیکت بده تازه ازش تعریفم کردی چرا باید اینارو بهت بگه😍

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند
اینکارو کردم بخدا دیشب تو واتساپ دقيقا همین کارو کردم پررو تر شد😐

تو مجازی نباید حرفارو زد دقیقا ادم بول میگیره ولی نامه یجیز دیگست من خیلی امتحان کردم

از این به بعد حرفاتونو که از هم دلخورید بنویسید ببینید چطوری اروم میشید

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گاهی باید شبیه خودشون رفتار کرد دقیقا همین کاری که کردی ولی بدون هیاهو ، من اوایل زندگیم شوهرم همیشه ...

حالا این اینطوری نیست راز نگه دار ولی متاسفانه تو اینجور شرایط کوتاه میای دور برمیداره! 

حالا این اینطوری نیست راز نگه دار ولی متاسفانه تو اینجور شرایط کوتاه میای دور برمیداره! 

شوهر منم وقتی من کوتاه بیام دور برمیداره برای همین اصلا ضعف نشون نده تازه تو ناراحت باش به خاطر رفتارش تا ول کنه ، اینجور موقع ها من آنچنان عصبی باهاش برخورد میکنم و خودمو ناراحت نشون میدم تا ببینه حق باهاش نیست عذرخواهی زیاد باعث میشه فکر کنه چه خبره !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
شوهر منم وقتی من کوتاه بیام دور برمیداره برای همین اصلا ضعف نشون نده تازه تو ناراحت باش به خاطر رفتا ...

😂منم اصلا قصد کوتاه اومدن ندارم هرچند اون اصلا مقصر ینی چی ب  من میگه خیانت کار مگه چیکار کردم 

2740
😂منم اصلا قصد کوتاه اومدن ندارم هرچند اون اصلا مقصر ینی چی ب  من میگه خیانت کار مگه چیکار کردم ...

خوب میکنی دیگه نه اس بده نه توضیح بده بهش با اخم کاراتو انجام بده و یه کم سرتو تو اتاقها بند کن نزدیکش نباش تازه اون موقع فکرش کار میکنه 😅

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
😁😁😁😁😁بالاخره یکی شبیه خودم پیدا کردم 

من کنار شوهرم بزرگترین دنیای تجربه ام باور میکنی هزار راه برای بهتر شدنش امتحان کردم اما همچنان گودزیلاست ✌💪🙅

خب مردا حتی میمونم باشن باز گودزیلان تو ژنشونه

😅😅😅😅

الانم نترس برس به زندگیت و فقط برو تو فاز ناراحتی خودش خوب میشه برای من منت کشی روش جواب نمیده باید بی محلی کنم و عصبانی باشم 😐

ان شاالله اینم میگذره نگران نباش 😍

استارتر شوهرت بنده خدا از سمت شما کمبود محبت و توجه و احترام داره که این رفتارها را میکنه میخواد مطمین بشه و خیالش راحت بشه که تا ابد دوسش داری بعد شما تتزه میگی طلاق ؟ بیچاره را داغون کردی 

راستی دوستان منم با مرور گر کروم میام نی نی سایت چطور پاک کنم که کسی  نفهمه که میام نی نی سایت ؟ 

2706