2737
2734
عنوان

سرویس آرکوپال بهتره یا چینی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 39 پست
از لحاظ سلامتی گرانیت خوبه ؟ وای من چون 8 ساله لوازم خونگی نخریدم هیچی نمیدونم 

اره گرانیت خیلی خوبه... من یک ساله ازدواج کردم هنوزم همش وسسله میبینم نگاه میکنم ببینم چیه چنده.. دیروز رفتم مس نگاه کردم ک یه دونه شیرینی خوری دوطبقه مس بگیرم.. حالا نمیدونم یک طبقه بگیرم یا دو طبقه عکسش اینه قیمتش 250

اره گرانیت خیلی خوبه... من یک ساله ازدواج کردم هنوزم همش وسسله میبینم نگاه میکنم ببینم چیه چنده.. دی ...

خوشگله ولی حالا که میگیری دو طیقه بگیر 

فک کنم اونجا قیمت ارزونه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی راضی هستم از اوپال هام... توی فر هم میزارم.. خراب نشون نشکستن... داخلش ک سفیده خاکستر بکشین ...

داخل قابلمه مسی خاکستر بکشم؟ یعنی سفید میشه ؟

خوشگله ولی حالا که میگیری دو طیقه بگیر  فک کنم اونجا قیمت ارزونه

قیمت به وزنش هست به نظرم برای شیرینی خوری نیاز به وزن سنگین نداره... رفتم سنگین هاش دیدم قیمتش حدود 400 تا 600 بود این بنده خدا فک کنم هنوز خرید فبلش هم هست 

2728
داخل قابلمه مسی خاکستر بکشم؟ یعنی سفید میشه ؟

من خودم تا حالا داخلش سیاه نشده اما دوستم ک بهم گفت رب بزنم به بدنه گفت خاکستر هم بزنم به داخل... رب خیلی خوب بود حالا شما خاکستر رو هم امتحان کن برای داخلش

شما پارسال گرفتین ؟

بله حدود ۳۸۰ شد گل صورتی ها دوسشون ندارم😣😣😣خیلی قدیمین حتی اگه قدیمی هم نباشن طرحشون ب دلم نمیشینه بنظرم سفید بدون طرح غذا توشون خیلی خوشگل دیده میشه دیروز قیمت کردم چینی دور طلایی ۶ نفره ۱۳۰۰گفت😑😑

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
من خودم تا حالا داخلش سیاه نشده اما دوستم ک بهم گفت رب بزنم به بدنه گفت خاکستر هم بزنم به داخل... رب ...

شما چن وقته مس استفاده میکنی ؟ چرا مال من زود سیاه شد آخه

بله حدود ۳۸۰ شد گل صورتی ها دوسشون ندارم😣😣😣خیلی قدیمین حتی اگه قدیمی هم نباشن طرحشون ب دلم نمیشین ...

اوه چقدر گرونه چینی 

پس همون آرکوپال بهتره با این قیمت 

2740
اوه چقدر گرونه چینی  پس همون آرکوپال بهتره با این قیمت

بله مونده ب نوع چینی ارکو بهتره هم قیمتش هم کیفیتش چینی فقط خوشگلترو شیک تره و دلنشین تره😂

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …